Halka açık bir öpücük dağıldı mı Ellen DeGeneres ve Portia de Rossi 'In evliliği? Geçen yıl, bir tabloid, Rossi'nin talk-show sunucusu karısını öpüştükten sonra terk ettiğini iddia etti Jennifer aniston televizyonda. Dedikoducu Polis söylentiye baktı. İşte hikayeye ve eşlerin bugün nerede durduğuna bir bakış.

Bir Öpücük Ellen DeGeneres ve Portia De Rossi’nin Evliliğini Mahvetti mi?

Geçen yıl bu zamanlarda, National Enquirer DeGeneres'in, ikisinden sonra Aniston'a 'aşık' olduğunu bildirdi. bir öpücük paylaştı açık Ellen DeGeneres Gösterisi . Sözde bir arkadaşı, DeGeneres'ın 'Jen hakkında fışkırmayı durduramayacağını ve bunun bir aşk haline dönüştüğünü' iddia etti. İçeriden bunu açıkladı,Portia için büyük bir sorun ve evliliğin daha ne kadar tartışmaya yol açabileceğini merak etmelisiniz. Portia'nın Ellen'ı sonsuza dek terk etmesi kimseyi şaşırtmazdı.

Jennifer Aniston ve Ellen DeGeneres'in Herkese Açık Smooch'unun Ardındaki Gerçek

Hatırlamayanlar için Ellen DeGeneres, programında Howard Stern'e yer verdi ve ikisi, sunucunun bir NFL maçında George W. Bush ile oturduğu için aldığı tepkiden bahsetti. DeGeneres, eski Başkan ile arkadaş olduğunu açıklasa da, Stern, Stern ve DeGeneres'in öpüştüğü bir fotoğraf gibi, internette başka bir fotoğrafın dolaşması durumunda durumun unutulacağını söyledi. İkili öptü. Sonra Jennifer Aniston şovda göründüğünde, yıllardır arkadaş olan bu ikisi Stern’ün görünüşü hakkında konuştular ve kısa bir öpücük paylaştı gülmeden önce.

Ellen ve Portia’nın Evliliğinde Gerçekte Neler Oluyor?

Basitçe söylemek gerekirse, tüm durum arkadaşlar arasında sadece eğlenceli bir karşılaşmaydı ve daha fazlası değil. Güvenilmez kağıt masum öpücüğü aldı ve tamamen orantısız bir dramatik sahneye dönüştü. Portia de Rossi, karısını romantik olmayan bir öpücükle terk etmedi. De Rossi ve DeGeneres'in evliliğinin, açıkça eğlence amaçlı olan bir şeyden etkileneceğine inanmak saçma. O zaman, Dedikoducu Polis hikayenin uydurma olduğu duruma yakın bir kaynak tarafından temin edildi. 365 gün sonra, DeGeneres ve de Rossi hala mutlu bir şekilde evliler.

(s_bukley / Shutterstock.com)

Dedikoducu Polis birkaç r düzeltti DeGeneres ve de Rossi’nin evliliğini rahatsız eden umurlar . Örneğin, Enquirer yakın zamanda DeGeneres'i çevreleyen skandalların de Rossi'nin nüksetmesine neden olmak . Dedikoducu Polis de Rossi'nin, ev sahibinin personeline kötü muamele ettiği söylentilerine rağmen karısını çok desteklediğini belirterek hikayeyi açıklığa kavuşturdu.

Gazeteci ayrıca boyun yaralanması olduğunu iddia etti. DeGeneres'in kariyerini tehdit ediyor . Dedikoducu Polis Sahte haberi bozdu, özellikle de sunucu geçen yaz gösterisine döndüğünden beri. DeGeneres ve de Rossi hakkında raporlama söz konusu olduğunda, kağıt ve diğer güvenilmez yayınların yanlış ve güvenilmez olduğu kanıtlandı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.