Geçen ay bir tabloid iddia edildi Portia de Rossi ayrıldı Ellen DeGeneres . Bu olmadı. Dedikoducu Polis O sırada hikayeyi araştırmaktan vazgeçti, ancak şimdi rekoru düzeltebiliriz.

Göre KB , de Rossi Mart ayında ona ve DeGeneres'in Montecito, Kaliforniya'daki evine taşındı. Sözde bir kaynak dergiye, 'Resmi olarak Los Angeles'tan ayrıldı' dedi. Sözde kaynak şöyle devam etti: “Ellen sorunlar yaşadıkları için geride kaldı. Magazin dergisi de Rossi'nin 'yakında geri dönmeyeceğini' iddia etti çünkü eşler Ellen'ın kariyeri hakkında tartışıyorlardı.Kabataslak kaynak, 'Portia onun emekli olmasını istiyor ama Ellen bunu reddediyor' dedi. İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, 'Ellen ona istediğini vererek onu yatıştırmaya çalışıyor' dedi, ancak de Rossi'nin mutluluğunu satın almanın 'ancak bu kadar uzun süre işe yarayacağı' konusunda ısrar etti. Şüpheli kaynak, 'Umarım biraz ayrı zaman geçirmek onlara iyi gelir' diye ekledi. Magazin, iddiasıyla çok uzaktı. İlk olarak, hikaye bir ay önce mevcut karantina ilk başladığında ortaya çıktı. Eşler Instagram'da birden çok kez görüldü Salgın başladığından beri ve bu kaynak de Rossi'nin sözde taşındığını iddia etmesinden çok sonra.

Dört hafta önce, de Rossi kendisi ve DeGeneres'in yemek pişirmesiyle ilgili bir video paylaştı karantinanın ortasında mutfaklarında. Çiftin, sorun yaşarlarsa birbirlerinin şirketlerinden keyif aldıkları bir video yayınlayacağından şüpheliyiz. Dahası, kuruluşun makalesi, Gossip Cop tarafından düzeltilmiş olan geri dönüştürülmüş bir hikaye.

Geçen ay, Temasta yanlış iddia edildi de Rossi ve DeGeneres ayrı yaşıyorlardı aynı zamanda.Şüpheli çıkış, aynı anlatıyı, DeGeneres'in Los Angeles'ta kaldığını ve de Rossi'nin Montecito'da olduğunu iddia etti. Dedikoducu Polis ortaya çıktığında yanlış hikayeyi çürüttü ve biz de bu sonuncusu için aynısını yapıyoruz. Eski oyuncu karısını terk etmedi, o da Montecito'da yaşıyor. KB ne hakkında konuştuğu hakkında hiçbir fikri yoktu.

Ek olarak, herhangi bir şeye güvenmek zordur KB , magazin dergisinin daha önce de Rossi ve DeGeneres hakkında yanlış olduğunu söylüyor. Mayıs 2019'da, Dedikoducu Polis iddia ettiği için sahte gazeteyi kırdı DeGeneres, de Rossi'den daha genç görünmek için yüz dolgu maddelerine 'bağımlı' hale geldi . Yayın, DeGeneres'in karısına ayak uydurmak için kozmetik cerrahi üzerine savunduğunu iddia etti. Dedikoducu Polis ortak bir arkadaşımız ve DeGeneres’le görüştük ve hikayeye gülüp 'gülünç' olduğunu söyledi. DeGeneres asla yüz dolgu maddelerine bağımlı olmadı. Görünüşe göre magazin dergilerinin çift hakkında hiçbir fikri yok ve ciddiye alınmamalıdır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.