Nicole Kidman ve Keith Urban magazin dergilerinde çoktur. Evlilikleri ne zaman dağılmıyor , konuluyor tekrar bir araya gelmek . Artık hiçbir şey bizi şaşırtmıyor Dedikoducu Polis ama yine de garip hikayelerden biri geçen yıl baskın yaptık dahil P! Nk evliliklerini kurtardığı iddia edilen tavsiyelerle devreye giriyor. En azından, magazin dergisinin inanmanı istediği şey buydu.Pink, Keith Urban ile Nasıl İlişki Kurdu?

Bu iyi bir soru ve hikayedeki belirsiz 'yıllardır arkadaştılar' iddiasının ötesinde, Yeni fikir , çıkış arkadaşlıklarına ya da Urban'ın evlilik danışmanlığı için neden ona başvurduğuna girmiyor. Tabii ki onlar arkadaş ve olacaklar yeni single'larını icra etmek bu gece Country Müzik Ödülleri'nde. Single aslında dün düştü ve oldukça iyi.goldie hawn kurt russell trennen sich

Ama Evliliği Kurtardı mı?

Şey, hayır, Pink, Keith Urban’ın Nicole Kidman ile olan evliliğini kurtarmadı, ama açıkçası, evliliğin kurtarmaya ihtiyacı yoktu . Bu, sözde 'kaynak' denen bir söz de dahil olmak üzere, bu kurgusal müdahale etrafında bütün bir anlatı icat eden magazin gazetesini durdurmadı:Pink, bir ilişkide gerçekten mücadele etmenin nasıl bir şey olduğunu biliyor ve Nicole ile Keith'e ulaşıp yardım etmek istiyordu.

Makale, mesafenin ve zamanın evliliğe zarar verdiğini ima etti, ancak Dedikoducu Polis o sırada, ikisinin de çok yoğun bir kariyere sahip olduğunu ve evliliklerinin tamamı için sahip olduklarını belirtti. Urban genellikle turda ve Kidman genellikle yerinde film çekiyor. Bu süre zarfında işleri yürütmeden ikisinin bu kadar uzun süre dayanmasının hiçbir yolu yok. uzun mesafeler .

Sağda açık renkli bir elbise giymiş Nicole Kidman, solda smokin içinde Keith Urban.

(Ovidiu Hrubaru / Shutterstock.com)whoopi goldberg verlässt den blick

Keith Urban ve Nicole Kidman 14 yıldır evli

Bunun aniden bir sorun haline geldiğini düşünmek aptalca ve 14 yıl ve iki kız evliliğinden, Pink'in çözmesi gereken bir sorun değil. Bu demek değil Pembe tavsiye veremezdi çünkü o kesinlikle yapabilirdi. Ama önemli değil çünkü evlilik buzlu değildi - ve değil -.

Magazin ve Evlilikler

Dediğimiz gibi Urban ve Kidman her zaman magazin dergilerinde. Dedikoducu Polis Sadece 2020 yılında, sözde savaşan çiftle ilgili en az 15 hikayeyi düzeltti. Geçen ay baskın yaptık Yeni fikir Urban ve Kidman'ın Liam ve Chris Hemsworth yüzünden tartıştığını yanlış iddia ettiği için onunla çalışmak istedim . Başlangıç ​​olarak, üç Avustralyalı aktörle yapılan çalışmalarda hiçbir şey yok, bu sadece magazin dergisinin hepsini birbirine bağlaması için bir fırsattı çünkü Kidman, Hemsworth’ün memleketi Byron Bay’de bir projeyi çekiyor.

Bu yılın başlarında, aynı tabloid Keith Urban ve Nicole Kidman savaştı yaklaşan filminin setinde Balo . Hikaye, 'kaynaklardan' uzun sahte alıntılara rağmen tamamen kurguydu. Kidman'ın bir temsilcisi, raporun sahte olduğunu bizimle doğruladı. Tıpkı Pink'in geçen yıl evliliklerini 'kurtardığı' hakkındaki bu hikaye gibi.

Warum endete Jessie wirklich?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.