Are Pembe ve Carey Hart evlilik krizi mi yaşıyorsunuz? Bir rapor, şarkıcının kariyerini ailesinin önüne koyduğunu iddia ediyor ve şimdi ilişkiden 'uzaklaşmak 'la tehdit ediyor. Dedikoducu Polis ancak, hikayeyi çürütebilir.

Göre Yeni fikir , Pink and Hart’ın evliliği 'dengede kalıyor' çünkü çok 'kariyer odaklı' ve 'çalışmayı bırakamıyor'. Pop yıldızı bir 'işkolik' olarak tanımlanıyor ve 'tıka basa dolu programı Hart ile olan ilişkisine zarar veriyor' iddia ediliyor. Gazete, Pink'in hastalandıktan sonra yakın zamanda konserleri iptal ettiğine dikkat çekiyor, ancak sözde 'içeriden', gösterilerden çekilmesinin 'bir başka büyük nedeni daha olduğunu' iddia ediyor ve bunun Hart olduğu söyleniyor.

Sözde kaynak, 'Carey son zamanlarda onu gerçekten kesintiye uğratmaya zorluyor ve kendisinin ve çocukların evlerinden uzakta ne kadar zaman geçirdiklerinden memnun değil, evliliklerine yarattığı stresten bahsetmiyor,' diye iddia ediyor kaynak. Bu sözde ihbarcı dedikodu dergisine şöyle devam ediyor: 'Carey gerçekten son zamanlarda unutulmuş gibi hissediyor. Birlikte neredeyse hiç vakit geçirmiyorlar. ' Şüpheli içeriden ekliyor: 'Onların tekrar ayrılmalarını istemiyor ve bu yüzden kariyerini frenleyip bir aile olarak birlikte biraz daha zaman geçirmesi konusunda ısrar ediyor. Ona evlilikleri uğruna yavaşlaması gerektiğini söyledi. '

Burada bir dizi yanlışlık ve yanlış beyan var. Pink kariyerini ciddiye alan tartışmalı olmasa da, ailesinin pahasına bunu yapmıyor. 'İşkolik' olduğu fikrinin aksine, Pink'in 2017 albümü, Güzel Travma , beş yıl sonra serbest bıraktığı ilk kişiydi. Benzer şekilde, burada, sözde evden çok fazla uzakta olduğu konusunda çok fazla şey yapılıyor, ancak şu anki turu 2014'ten beri ilk turu. Pink'in son konser dizisi 'The Truth About Love Tour' dört yıl önce sona erdi . Çıkış, yanlış bir şekilde, yıllarını yolda geçirmiş, aile yerine müziğe odaklanmış gibi gösteriyor. Bu doğru değil.

Hart'ın 'son zamanlarda unutulmuş' hissettiği ve 'birlikte neredeyse hiç vakit geçirmedikleri' iddiasına gelince, çift aslında bir Meksika tatiline gitti, çocuklarıyla birlikte Paskalya tatili için Cabo San Lucas'a seyahat etti. fotoğraf Pink Instagram'da paylaştı . Ve Salı günü paparazziler yakalandı Hart, Pink ve oğulları Jameson, Madison Square Garden'daki konserlerinden önce New York'ta .

Hatta Pink'in kocasının ve küçük oğlunun fotoğrafını çekebilmek için fotoğrafçılara hareket etmelerini eğlenceli bir şekilde söylediği bir video bile var. Daha sonra ortaya çıkan fotoğrafı Instagram'da paylaştı . Açıkça, Pink hem iş yükümlülüklerini hem de ailesine olan bağlılığını ustaca dengeliyor. Hart, ülkeyi gezerken düzenli olarak ona turneye katılırken, birlikte vakit geçirmekten zarar görmüyorlar.

Son olarak, yayının Pink’in geçen ay iki şovu iptal etmesinin, şarkıcının gerçekte hasta olmasından çok Hart’ın sözde talepleriyle ilgisi olduğunu öne sürmesi tamamen samimiyetsiz. Twitter açıklamasında Pink ilk ertelemeyle ilgili olarak Hart'ın onunla bile olmadığını, çünkü o da hasta olduğunu ve evde iyileşmekte olduğunu söyledi. Öyleyse, onu birlikte vakit geçirmek için gösteriyi iptal etmeye ittiğini iddia etmenin bir anlamı yok. Ve ikinci konser de iptal edildiğinde, Pink'in Twitter'daki açıklaması gelişme yüzünden ne kadar içten içe olduğunu vurguladı.

Yorumları, hasta olduğu ve hayranlarını hayal kırıklığına uğrattığı için ne kadar mutsuz olduğunu daha açık hale getiremezdi. Bunun Hart’ın aile zamanı konusundaki ısrarına boyun eğmek için gerçekten bir hile olduğu iddiası tamamen asılsızdır. Görünüşe göre gerçek 'kriz' Pink’in evliliğiyle değil, magazin gazetesinin kötü haberciliğiyle ilgili.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.