İçin tanıtım turu sırasında Yenilmezler: Oyun Sonu ve röportajları sırasında bile teşvik edici Kaptan Marvel , Brie Larson birçok insanı yanlış şekilde ovuşturdu. Vardı Larson ile ilgili çeşitli hususlar Marvel hayranlarının ve diğerlerinin hoşa gitmediğini gördüler. Fikir Larson'ın hoşuna gitmediğine karar verdikten sonra, birçok insan fikrini değiştirmekte zorlandı.Arsa İle İlgili Sorunlar

Bir çok Brie Larson nefret, bazı hayranların filmle ilgili hayal kırıklığından gelir Kaptan Marvel . Kaptan Marvel'in Sonsuzluk Savaşı destanına bu kadar geç tanıtılması ve esasen günü kurtarmaya gelen karakter olarak faturalandırılması bazılarını rahatsız etti. Larson’un karakteri Carol Danvers, genellikle duygusuz olma noktasına kadar inatçıydı ve bu da Larson’un performansının tatsız eleştirilerine yol açtı.11. saatte hayranların günü kurtarmak için bilinmeyen bir varlığın gelmesinin sadece bir tokat olmadığını, aynı zamanda aşık oldukları karakterlere de bir hakaret olduğuna inananlar oldu. yıllar. Demir Adam, Kaptan Amerika , Thor ve diğer birkaç eski muhafız Avengers, onları bu ana götüren yıllarca süren bir mücadeleden geçmişti. Bu hayranlar, şeref anlarının aşırı güçlü bir acemi tarafından ellerinden alınmasının çok acımasız olduğunu savundu.

Larson'ın süper kahraman filmini teşvik ederken kibirli olduğu da söylendi. Larson’ın iddiaları karakteri Thor’un çekicini kaldırabilir Mjölnir, çizgi romanlarda Carol Danvers'ın efsanevi çekici kaldırmaya değmediğini iddia eden çizgi roman hayranlarını işaret etti. Larson’ın yorumları bilgisiz övünme olarak alındı. Hatta bazıları hayran kitlesini kasıtlı olarak işaretlemeye çalışabileceğini bile düşündü.Marvel Studios başkanı Kevin Feige, Kaptan Marvel, Marvel Sinematik Evreni'ndeki en güçlü karakterdi , birçok uzun zamandır çizgi roman hayranları öfkeliydi. Hatta önce Kaptan Marvel piyasaya sürüldü ve Larson, Avengers ortak yıldız arkadaşlarının saflarına katılmadan önce Yenilmezler: Oyun Sonu ona karşı zaten çok sayıda insan vardı.

Brie Larson’ın Avengers Co-Stars ile İlişkisi

Ayrıca sık sık söylentiler vardı Larson ve yardımcı yıldızları anlaşamadı . Larson eleştirmenleri Jeremy Renner, Don Cheadle ve Chris Hemsworth, tanıtım amaçlı röportajlar sırasında Larson'dan gözle görülür şekilde rahatsız olduklarında ısrar ediyorlar. Yenilmezler: Oyun Sonu . Bu sözüm ona bariz rahatsızlık, kişisel olarak Brie Larson'dan hoşlanmadıkları anlamına gelmeliydi, bazı insanlar buna karar verdi. Bir videoda Larson, Renner ile oturuyor ve ikisiyle de röportaj yapılıyor. Birçoğu Renner ve Larson'un katı ve ilgisiz göründüğünü, Renner'ın da çoğu kez düpedüz sıkılmış göründüğünü söyledi. Bu, Larson eleştirmenleri tarafından Larson’un rol arkadaşlarıyla iyi geçinememesinin bir başka kanıtı olarak alındı. Larson ve erkek rol arkadaşları arasındaki garip etkileşimlerin birkaç videosu, özellikle de kanıt olarak sunuldu. Larson'ın Hemsworth ve Cheadle ile yaptığı röportaj .

Birçok kişi, Hemsworth, dublörünü yaptıkları iş için övdüğünde, Larson'un kendi dublörlerini yaptığını söylemek için araya girdiğini belirtiyor. Bazıları Larson'ın yorumunu onun kostarlarında oynak bir pirzola olarak alırken, diğerleri Larson'ın kaba davrandığını, Hemsworth'un ise kendisini iltifat etmesi için bir başkasına iltifat ettiğine işaret ediyor. Ayrıca Larson'un kollarıyla çılgınca konuştuğu ve işaret ettiği kısa bir an vardı. Cheadle sessizce Larson'dan ona dokunmayı bırakmasını istemeden önce dirseği Cheadle ile birkaç kez temas etti. İtiraz edenler, vücut dilinin, insanlığa duyduğu hoşnutsuzluğu açıkça gösterdiğini söylüyor. Scott Pilgrim aktris.Hemsworth’ün doğal karizması, aynı zamanda Larson’ın eksikliği , eleştirmenler savundu. Hensworth kendini küçümserken, sık sık gülüp gülümserken ve başkalarına övgüler yağdırırken, Larson katı, palavracı ve mizahsız görünüyordu. Bu röportajlara çevrimiçi tepki, Cheadle'ın sonunda Larson ile geri kalanı arasında gerginlik olduğu yönündeki söylentileri ele almasına neden oldu. Yenilmezler oyuncular. Oyuncu ısrar etti. Larson da sıkıntıya girdi. Wonder Woman hakkında yaptığı yorumlar , bazılarına Larson ile anlaşamayanın sadece MCU olmadığını kanıtladı.

2018 'Beyaz Adam' Tartışması

Larson’ın kendi açıklamaları da ona karşı büyük bir tepkiye neden oldu. 2018'de Crystal + Lucy Awards'da Kristal Mükemmellik Ödülü'nü alırken, Larson konuşmasını kullandı Kadınların ve azınlıkların sektörde muhabir ve eleştirmen olarak yeterince temsil edilmediğine dikkat çekmek. Sundance Film Festivali ve Toronto Film Festivali'nin basın kimliklerinin yüzde 20'sini azınlıklara ayırma sözü verdiğini duyurdu. Sonra konuşma sırasında Larson, 'Beyaz bir adamın ne söyleyeceğini duymak istemiyorum Zaman İçinde Bir Kırışıklık . Beyaz olmayan, çift ırklı bir kadının film hakkında söylediklerini duymak istiyorum. Gençlerin film hakkında ne düşündüğünü duymak istiyorum. '

Larson'un muhtemelen bu ifadeyle kastettiği şey, bir film incelemesindeki perspektifin önemli olduğuydu ve ne kadar çok çeşitlilik varsa o kadar iyidir. Bu alıntı cömertçe okunuyor. Bu kısa cümlelerin kesinlikle daha az hayırsever okumaları var. Aşırı uçtaki bazıları bu ifadeyi Larson'un beyazlardan, özellikle beyazlardan nefret ettiği ve onun en kötü türden bir sosyal adalet savaşçısı olduğu anlamına geldi. Aynı konuşma, 'Beyaz adamlardan nefret ettiğimi mi söylüyorum? Hayır, değilim, ”bazı insanlar durumun böyle olduğunu göstermeye kararlıydı.

Kişisel Politika

Brie Larson’ın kişisel politikası da ateş altında. Sürekli olarak insanların boğazını bastırmaya çalıştığı bir gündemi olduğuna inananlar var. Larson'ı politik görüşlerinden ayıramayacakları ya da ayıramayacakları için çoğu, kendisini ondan hoşlanmaya bile kalkışmadı. Liberal eğilimleri ve feminizme desteği, bazı eleştirmenlerde nefret dolu bir tepkiyi tetikledi. Diğer Yenilmezler kadrosuna, özellikle de benzer siyasi görüşlere sahip olan Chris Evans'a kıyasla genellikle olumsuzdur. Akıllarında, Evans politik eğilimlerini sessiz tutarken Larson, tüm sosyal medyaya yaydı. Gerçekte Evans, son yıllarda, özellikle 2016 başkanlık seçimleri ve sonrasında, sesli olarak daha politik hale geldi.

Hepsi Hak Edildi mi?

Dürüst olmak gerekirse, bazı insanların Brie Larson'dan hoşlanmamasının tek sebebinin onun siyasi görüşleri olduğu açıktır. Larson hakkında pek çok eleştiri haklı. Onun performansı Kaptan Marvel biraz ahşaptı ve röportajlarda akranlarından daha sert ve daha az karizmatik görünebilir. Ama bol bol Larson için nefret kontrol edemediği şeylerden ilham aldı.

Marvel Studios başkanının Kaptan Marvel'ın en güçlü İntikamcı olduğunu iddia etmesi onun hatası değil. İçin arsa ve senaryo Kaptan Marvel film de büyük ölçüde Larson’un kontrolü altında değildi. Larson’un karakterinin potansiyel olarak Thor’un çekicini kullanabileceği fikri Larson’un yaptığı en az tartışmalı açıklama. Ve onun en tartışmalı yanı aslında o kadar çarpıtıldığını söyledi, tanınabilir bile değil.

Larson, nefret dolu, kibirli, soğuk, SJW övünen beyaz bir erkek gibi görünmek üzere yapılmıştır, ancak bu hiçbir şekilde Brie Larson'un gerçekte kim olduğu gerçeğini yansıtmayan saçma bir tanımdır. Bu iddialarda bulunan kişilerin kendi gündemi vardır ya da üzücü bir şekilde yanlış bilgilendirilmişlerdir. İnsanlar, bir kişi hakkında ikinci, hatta üçüncü el bilgileri aldıklarında olan budur. Tartışılan kişi Brie Larson kadar ünlü olsa bile, çeviride her zaman bir şeyler kaybolur.