Heather Mills hikayesinde rezil bir figürdür Paul McCartney . Beatle, çok acı bir boşanma yaşanmadan önce Mills ile dört yıl evli kaldı. McCartney, kısa süre içinde başlıklı yeni bir albüm yayınlayacak McCartney III bir tabloid'e göre, eski karısına yönelik bir diss parçası içeriyor. Dedikoducu Polis araştırır.Heather Mills Kimdir?

McCartney ve Mills 1999'da tanıştılar ve 2002'de evlendiler. İkili, hayırseverliğe karşı bir tutku paylaştı, ancak işler çok çabuk ters gitti. Mills'in McCartney’in avukatına su fırlatmasıyla sonuçlanan, çok sert ve çok kamuya açık bir boşanma davası vardı. Mills yaklaşık 50 milyon dolar kazandı, McCartney kısa süre sonra Nancy Shevell ile yeniden evlendi ve hayatlarındaki bu çirkin bölüm sona erdi.Angelina Jolie und James haben sich geküsst

'Beni Sevme!'

Ya da biz öyle düşündük. Ayrıldıktan sonra on yıldan fazla bir süredir, McCartney bir şarkı yazdı 'Lavatory Lil.' başlıklı The National Enquirer 'Sadece', sözlerin 'iki yüzlü altın kazıcı gizemli bir kadına kaynayan bir yumruk' olduğunu söylüyor ve uygun bir şekilde Mills ile ilişkisinin bir özetini içeriyor. Söz konusu sözler:

arkadaşça davrandığını sanıyorsun, ama bir Bentley arıyor. Sana bir hikaye anlatırken bunun güzel olduğunu söylüyor.Tabloid çok dikkatli davranıyor, ancak niyeti belli. Yazarın yazarı, McCarney'in 'onu haksız çıkaran bir kıza yapıştırdığını' söylüyor, çünkü Mills'in bir fotoğrafı aynı sayfada duruyor. Fotoğrafta 'melodideki iki yüzlü altın avcısının Heather Mills olduğu söyleniyor' yazısını içeriyor.

Bu Mantıklı Ama Doğru Değil

Dedikoducu Polis bunu için söyleyeceğim Enquirer : Bu söylenti çok da zor değil. Birisi bu gizemli kadının kim olduğuna dair bir tahminde bulunmak zorunda kalsaydı, Mills'in çalkantılı ilişkisi halka açık olduğu için biraz mantıklı olurdu. Ancak McCartney boşandıktan sonra dört albüm çıkardı. Neden şimdi, mutlu bir şekilde evlendiğinde, eski karısı hakkında kötü bir şarkı yazmak için zaman ayırsın?

Bu söylentiyi bozuyoruz çünkü McCartney açıklığa kavuşturdu şarkının Mills hakkında olmadığını. McCartney sözcüsü şunları söyledi:Şarkı kategorik olarak onunla ilgili değil. Aksini önermek% 100 yanlıştır.

Jamie Foxx Katie Holmes schwanger

McCartney, şarkının 'sürtündüğü' biri hakkında olduğunu söyledi, bu da kulağa çok önemli olmayan biriyle ilgili gibi geliyor. Her iki durumda da, McCartney'nin şimdi her zaman bir diss parçası yazması karakter dışı olur, bu yüzden bu söylentiyi bozuyoruz.

Wer ist Trisha Underwood verheiratet mit

Diğer Kötü Müzikal Söylentiler

Bu tabloid bir keresinde aralarında sığır eti karıştırmaya çalıştı Kraliçe Elizabeth ve Beyonce Beyonce'nin Buckingham Sarayı'nda çekim yapmasına izin verilmediğini iddia ederek. Tamamen uydurma olan saçma bir hikayeydi. Bu tabloid'in icat ettiği bir başka garip müzikal sığır eti Mariah Carey ve Joe Jonas ama anlatılan olay hiç olmadı.

Dedikoducu Polis ayrıca McCartney’in çağdaş Elton John bir daha asla şarkı söylemeyecek . COVID-19 düzeldiğinde tura çıkacak, yani bu da tamamen sahte. Bir zamanlar müzikal ikonu Ozzy Osbourne'un geçen yıl ölüm döşeğinde ama o hala bizimle ve yeni müzik üzerinde çalışıyor. Bu yeni McCartney şarkısı 2010'da çıkmış olsaydı, o zaman belki Enquirer bir şey üzerine olacaktı. O zorlu evlilikten ayrıldı ve hiçbir şeyi yeniden yaşamak için geri dönmeyecek.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Yüzük Takılmadan Görüldükten Sonra Bindi Irwin’in Evliliği Başı Dertte mi?

George Clooney, Rande Gerber, Amal ve Cindy Crawford 'Savaşta' Olduğu İçin Takılamıyor

Yeni Filmde Margot Robbie Seks Sahnesi Evlilik Sorunlarına Neden Oluyor?

Zendaya Kiminle Çıkıyor? 'Euphoria' Yıldızının Bağlantılı Olduğu Herkes

Was war die Ursache für Bob Marleys Tod?

Angelina Jolie Hala Rastgele Kadınlarla 'Tesadüfen Takılıyor' mu?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.