İddia eden bir rapor Patrick Dempsey 'eşi Jillian Fink şu anda evliliklerini kurtardıktan sonra bir 'TV geri dönüşü' bulmasına yardım ediyor, tamamen yanlış. Dedikoducu Polis hikayenin neden uydurma olduğunu açıklayabilir.

2015 yılında Fink, 15 yıllık evliliğin ardından kocasından boşanma davası açtı, ancak eşler ertesi yıl ayrılmalarını iptal etti. Göre Radar Çevrimiçi , makyaj sanatçısı, ilişkileri yeniden yoluna girdiği için onu 'küçük ekrana dönmesi için nihayet özgür bıraktı'.İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi, bloga Fink'in Dempsey'e 'senaryoları gözden geçirmesine' yardımcı olduğunu söylüyor ve ekliyor: 'Hayali, yüksek maaşlı bir maaş çekiyle, ancak yılda yalnızca 13 bölüm çeken bir tür yüksek profilli HBO dizisi.' Ancak, web sitesinin hikayesi tamamen uydurma çünkü hiçbiri bir anlam ifade etmiyor. Tam bir yıl önce, Dempsey, TV'ye geri dönmek için imza attı geçen sonbaharda çekime başlayan Epix dizisi “The Truth About the Harry Quebert Affair”.

Basitçe söylemek gerekirse, oyuncunun karısı, geçen yıl yeni bir şov üzerinde çalışmaya başladığını düşünerek, bir 'TV geri dönüşü' aramak için senaryolardan geçmesine aktif olarak yardım etmiyor. Web sitesi, çiftin evliliği hakkında fikir sahibi olduğunu iddia ediyor, ancak olayların zaman çizelgesi açıkça doğru değil. Blog asgari miktarda araştırma yapma zahmetine girmiş olsaydı, Dempsey'in bir yıl boyunca TV'ye dönmeye hazır olduğunu bilirdi.

Bunlara ek olarak, 'The Truth About the Harry Quebert Affair' Cannes Film Festivali'nde galasını yaptı Nisan'da Fink kocasına kırmızı halıda katıldı. RadarOnline’ın 'kaynağı', eşlerin şu anda oyuncuya büyük bir 'TV dönüşü' bulmak için birlikte çalıştığını iddia ediyor. Ancak bu aynı 'kaynak', oyuncunun çoktan bir dizi filmini tamamladığını ve karısını Fransa'daki galaya götürdüğünü bilmiyor. Blogun sözde içeriden bilgisinin ya hiç bilmediği ya da olmadığı açıktır.

Unutulmamalıdır ki bu, web sitesinin çiftin kişisel hayatı hakkında hiçbir şey bilmediğini ilk kez kanıtlamaz. Mart 2017'de, Dedikoducu Polis yanlış bildirdiği için satış noktasını bozdu Dempsey ve Fink bir kez daha evlilik sorunları yaşıyorlardı boşandıktan sonra. Zamanın gösterdiği gibi, eşler hala beraberler. Aslında, Dempsey ve Fink 19. evlilik yıl dönümlerini kutladı geçen ay evlendikleri noktaya dönerek. Dedikoducu Polis web sitesi hikayeler uyduracaksa, en azından sahte öncülün doğru bir zaman çizelgesine uyduğundan emin olmasını önerir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.