Patrick Dempsey yeni bir rapora rağmen tekrar evlilik sorunları yaşamıyor. Dedikoducu Polis sadece hikayeyi düzeltebilir.

Göre Radar Çevrimiçi , 'Patrick Dempsey, film kariyerini ailesinin önüne koyarak bir kez daha Jillian Fink ile 'evliliğiyle Rus ruleti oynuyor.' Sözde 'içeriden' bir kişinin, 'Patrick, Jillian'ı geri kazanmak için çok sevdiği araba yarışından vazgeçmenin yerine kendini işe attı. Ama çok ileri gidiyor ve ofisinde daha fazla zaman geçiriyor veya her zamankinden daha fazla toplantı yapıyor. 'Site, çiftin geçen yıl uzlaştıktan sonra 'doğru yola geri dönmüş gibi görünmesine' rağmen, 'Dempsey'in yeni keşfettiği kariyer özlemlerinin, ailesinin ve özellikle de küçük kızının ona her zamankinden daha fazla ihtiyacı olduğu için zor bir zamanda geldiğini iddia ediyor. . ' Sözde kaynak, 'Kızı Tallula şimdi 15 yaşında ve şov dünyasına girip Hollywood' It 'kızlarıyla takılmaya can atıyor. Hormon yüklü bir kabusa dönüşüyor ve Jillian'ın Patrick’in çok geç olmadan tekrar aileye odaklanmasına ihtiyacı var. '

Webloid, 'Dempsey ve Fink, ne kadar katı olmaları gerektiğine dair kavgalarda adil pay sahibi olsalar da - gençlerinin özgürlüğüne ihtiyacı olduğunu düşünürken daha disiplinci olmaya meyilli - tutarlı olamayacak kadar eksikti,' diyor webloid. İddia edilen habercisi ayrıca, 'Tallula'nın babasını idolleştirdiğine ve Jillian'ın onu düz ve dar yolda tutabilecek tek kişinin kendisi olduğuna ikna olduğuna hiç şüphe yok' diyor.

Öncelikle, gerçek ünlüler hakkında yanlış hikayeler uydurmak yeterince kötü. Ancak bu itibarsız yayınlar, ünlü olmayan, küçük yaştaki çocukları kapsadığında her zaman daha kötüdür. Ve Dempsey, kızına ve ikiz oğullarına sadık bir baba değilse hiçbir şeydir. Kendisini Fink'e ve ailesine adamıştır ve Dedikoducu Polis aksine herhangi bir önerinin 'saçma' olduğu söylenir.

Ayrıca, RadarOnline'ın daha önce yanlış bir şekilde iddia ettiğinde oyuncuyu olumsuz bir şekilde resmetmeye çalıştığını da belirtmek gerekir. Dempsey, 'Grey’in Anatomisi' nden 'kovuldu' 'kötü davranış' için. Ve çevrimiçi mağazanın basılı meslektaşları ( Star , TAMAM MI! ve National Enquirer ) geçen bir buçuk yılı onu yanlışlıkla Sophie Monk, Jennifer Garner ve Renee Zellweger ile ilişkilendirerek geçirdi. Hiçbirinin ne hakkında konuştuklarını bilmediği çok açık. Bu arada, bu Dempsey ve Fink mutlu bir şekilde yukarıda, Vanity Fuarı İki haftadan kısa bir süre önce Oscar partisi.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.