Gündüz sohbet programlarından akşam oyun şovlarına, günlük olarak oturma odalarımıza yayınlanan tanıdık yüzler, kolayca neredeyse başka bir aile üyesi gibi olur. Şakalarını, güncel konular hakkındaki düşüncelerini veya hayatımızı iyileştirebilecek yeni ürünler keşfetmelerini seviyoruz. Bu aynı zamanda kişisel yaşamlarının kamu incelemesine daha açık olduğu ve gerçek ve kurgu dünyasında kaybolmanın daha kolay hale gelebileceği anlamına gelir. Rekoru düzeltmek için, Dedikoducu Polis TV barındırma dünyasındaki en büyük isimlerden bazılarını kapsayan en son raporlar hakkında bilgi sahibi.

Nicole Kidman Reese Witherspoon große kleine Lügen
Pat Sajak ABC News

(ABC Haberleri)Pat Sajak Sinir krizi mi geçiriyor?

'Pat Sajak’s Wheel Of Pain' dergisinden bir başlık okuyor Küre . Hikayeye göre, hayatı tehdit eden bir korkunun ardından, yarışma sunucusu, yarışmacılara ve mürettebat üyelerine saldırmasına yol açacak şekilde sinirlendi. Bu nedenle, içerdekiler Sajak'ın bir çöküşe doğru ilerlediğinden korkuyor. Dedikoducu Polis’in raporla ilgili bulgularına buradan göz atın .

Whoopie Goldberg üzerinde

(ABC)

ist whoopi goldberg verlässt die aussicht

Whoopi Goldberg'in 'The View' dan Ayrılması Hakkındaki Gerçek

Barbara Walters eserinden ayrıldıktan sonra, Görünüm Whoopi Goldberg’in şovu haline geldi. EGOT galibi, sürekli değişen bir panelle gündüz konuşma şovunu on yıldan fazla bir süredir sabitlemek için harcadı, ancak sonunda devam etmeye hazır mı? Gossip Cop’un buradan ayrılmaya hazır olduğunu iddia eden raporlarla ilgili bulgularına göz atın .

Sharon Osbourne

(CBS)

Rapor: Sharon Osbourne Fired, 'Konuşma', Drew Barrymore’un Şovu ile Değiştiriliyor

Sharon Osbourne'un yüzü oldu Konuşma ve oyuncu kadrosunun en uzun süredir görev yapan üyesi olarak, genellikle şov hakkındaki birçok söylentinin temelini oluşturuyor. Bir çıkış, Osbourne ve programın, Drew Barrymore'u etrafta tutmak için bir hile nedeniyle CBS'nin kesme blokunda olduğunu bildirdi. Rapordaki Dedikoducu Polis bulgularına buradan göz atın .

mit wem ist caitlyn jenner verheiratet
BUILD Serisinde Hoda Kotb.

(SD Mack / Shutterstock.com)

Rapor: Hoda Kotb 'Zorbalığa Uğramış Bugün Gösterisi', Savannah Guthrie, Jenna Bush Hager

Hoda Kotb, Bugün Göster ortak sunucu arkadaşları Savannah Guthrie ve Jenna Bush Hager tarafından mı? Bir tabloid, genç sunucuların ' Kötü Kızlar 'tedavi' Kotb'un 'dışlanmış' hissetmesine neden oluyordu ve onu 'kapıya yaklaştırıyordu.' Dedikoducu Polis konuyu araştırdı, bulgularımıza buradan göz atın .