Paris jackson ve onun erkek arkadaşı Gabriel Glenn düğümü bağladıklarını iddia eden yanlış bir tabloid raporuna rağmen gizlice evlenmedi. Haber, çiftin son zamanlarda altın yüzük takmasından kaynaklanıyor. Dedikoducu Polis hikayeyi araştırdık ve doğru olmadığını öğrendik.

Bu hafta National Enquirer Jackson'ın erkek arkadaşıyla “son birkaç hafta içinde” gizlice evlendiğini söyleyen bir hikaye yayınladı. İddia, isimsiz bir 'içeriden' geliyor ve tek kanıtı, prömiyerinde parmaklarında yüzük takan çiftin fotoğrafları gibi görünüyor. Fıstık Ezmesi Falcon bu aydan daha erken.Bununla birlikte, bu resimler yalnızca Jackson'ın yüzük parmağında en az dört yüzük gösteriyor, bu yüzden dergi nasıl 'düğün parmağına yeni bir eklemesi' olduğunu iddia edebilir, çünkü Jackson her halka açık olduğunda birileri yüzükleri saymadığı sürece kafa karıştırıcıdır. , bu pek olası görünmüyor. Ek olarak, bu makalenin yayınlandığı gün sabahın erken saatlerinde tweet atarak, Jackson, Glenn'den 'erkek arkadaşı' olarak bahsetti. kocası ya da nişanlısı değil. Makale, yüzüklerden 'takılar yapıyorum' diye bahsediyor, ancak bunlar sadece sıradan eski mücevherler.

Yine de dergi, 'kaynağından' şu sözlerle alıntı yapıyor: 'İçerdekiler Paris'in aşırı doz, erime veya başka bir kişisel trajediye gittiğinden endişeleniyorlar', ancak Glenn'in 'onun üzerinde dengeleyici bir etkiye sahip gibi göründüğünü' söylemeye devam ediyor. Bu, tarafından yapılan bir iddianın tamamen tersine çevrilmesidir. Enquirer'ın kardeş yayın Radar Çevrimiçi Mart ayında, Jackson'a yakın insanların, sözde 'kötü haber erkek arkadaşını' 'kesip atmasını' istediklerini söyledi. Bu hikaye, onu 'istikrar sağlayıcı bir etki' olarak nitelendiren bu son hikayeyle tamamen çelişiyor.

Ne zaman Dedikoducu Polis hikayeyi Jackson’ın temsilcisi tarafından yayınladı, bize açıkça söylendi, 'Bu gerçekten yanlış. Paris evli ya da nişanlı değil. ' Ne yazık ki, magazin dergileri 2018'in başlarında çıkmaya başladıklarından beri model ve erkek arkadaşı hakkında birçok yanlış söylenti yayınladı. Bu yılın başlarında, Enquirer'ın kardeş satış noktaları, Star , bunu yanlış olarak bildirdi Jackson, ön anlaşma olmadan Glenn'le evlenmek için acele ediyordu. .

Yine kimliği belirsiz bir içeriden alıntı yapan o makale, 'Herkes kaçacakları için gergin' ve ailesi ve arkadaşlarının 'çılgınca onunla mantıklı konuşmaya çalıştıkları' dedi. Hemen ardından Dedikoducu Polis Makaleyi çürüten Jackson, 'Milyonuncu kez evlenmiyorum' yazan bir tweet ile yanıt verdi. Durum böyledir. Jackson gizlice evli değil ve yakın zamanda nişanlanmayı planlamıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.