Paris jackson yanlış bir tabloid haberine rağmen 'aynı anda üç kadınla çıkmıyor'. Dedikoducu Polis bu iddiayı münhasıran çürütebilir. Tamamen yanlış ve gülünç.

Göre National Enquirer , model şu anda romantiklerle hokkabazlık yapıyor Cara delevingne , ashley Benson ve DJ Caroline D'Amore ve sözde aşk dikdörtgeni felaketle sonuçlanacak. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye, 'Paris sahada oynuyor ve sonuçlarını umursamıyor gibi görünüyor' dedi. 'Endişelendiği kadarıyla eğlenmenin yanlış bir tarafı yok, ama esasen aynı anda üç partnere sahip olmak oldukça umursamaz görünüyor.'Prizin şüpheli kaynağı, her şey söylendiğinde ve yapıldığında 'birinin zarar göreceği' konusunda ısrar ediyor ve ekliyor, 'Paris bu kızlardan birini özel olarak buluşmak için seçmezse işler oldukça kötü olabilir.' Güvenilmez ihbarcı ayrıca Delevingne'in sıradan düzeni önemsemediğini, ancak Benson ve D’Amore'un 'Paris'e çok aşık olduklarını' ve 'kalbi kırılabileceğini' iddia ediyor. 'İçeriden' şu sonuca varıyor: 'İşlerin yoğunlaşması ve potansiyel olarak patlayıcı olması kaçınılmaz!'

Bunların hiçbirinde uzaktan doğru olan hiçbir şey yok. İnsanlar , çok daha güvenilir bir ünlü haber kaynağıdır. Enquirer , Mart ayında geri döndüğünü bildirdi Jackson ve Delevingne 'cilveli bir arkadaşlığa sahipler ama çıkmıyor ya da bir ilişkisi yok. ' Bu arada D’Amore, rockçı Bobby Alt ile yaklaşık altı yıldır evli ve ikisi birlikte bir çocuğu paylaşıyor. Doğal olarak, güvenilmez dergi bundan bahsetmiyor. Aslında, D’Amore, Instagram'da kocasına saygılarını sundu Geçen Pazar Babalar Günü şerefine.

Benson'a gelince, başka bir yayın onun ve Jackson'ın bir madde olduğunu öne sürmedi. İronik bir şekilde, 'Sevimli Küçük Yalancılar' yıldızı aslında romantik olarak Delevingne ile ilişkilendirildi. Olup olmadığı teyit edilmedi Delevingne ve Benson aslında çıkıyorlar. , ancak her şeye rağmen, hiçbir dedikodu yayını Jackson'ın TV yıldızıyla ilişkisi olduğunu iddia etmedi. İkisi de birlikte fotoğraflanmadı.

ist Ellen Degeneres mit Portia verheiratet

Gazetenin önermesini çürüten tüm kanıtlara rağmen, Dedikoducu Polis Yine de, Jackson’ın sözcüsü tarafından yönetildi ve “Bu tür şeyleri nasıl ve neden ortaya çıkardıkları hakkında hiçbir fikrim yok. Kesinlikle doğru değil. ' Dergi tüm makalesini anonim ve izlenemeyen bir 'kaynaktan' gelen bilgilere dayandırıyor, ancak modelin temsilcisi bunun sahte olduğunu doğruluyor. Ne yazık ki, sahte hikaye, aynı zamanda kardeş satış noktası olan RadarOnline'da da bulunabilir. Enquirer . Jackson’ın flört hayatı hakkında pek çok yalan yazılmıştır, ancak üç sevgilisi olmasıyla ilgili bu saçmalık şimdiye kadarki en ayrıntılı yalan olabilir.

GÜNCELLEME: Büstümüzü gördükten sonra, Jackson raporumuzun doğru olduğunu onayladı. O Twitter'da yayınlandı , 'Miss Benzo ile hiç tanışmadım. caroline, ** heteroseksüel ** ve ** evli ** olan en iyi arkadaşlarımdan biri ve aynı zamanda vaftiz çocuğumun annesi. cara ve ben asla resmi olarak özel olmadık, sizler uydurdunuz. '

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.