Bir Zamanlar, Paris Hilton ve Nicole richie ayrılmaz en iyi arkadaşlardı. Açık Basit yaşam Beverly Hills sarışınları, hayatlarını çiftlik işleri, yol gezileri ve bebek bezi görevi için ayrıcalıktan kurtarırken dünya izledi.Kızlar bu süreçte reyting altını vurdu. Prömiyer bölümü 13 milyon izleyici çekti ve sayılar yalnızca oradan yükseldi. Bonus bölümler, bir yeniden birleşme özel ve ardından DVD'ler.Ancak hit gösteri aynı zamanda ömür boyu dostlar için sonun başlangıcıydı. Kan davası ve rekabet raporları - tandem madde bağımlılığı sorunları nedeniyle daha da karmaşık hale geldi - şovun 2007'de sona ermesine yol açtı.

Paris ve Nicole, o zamandan beri ilişkilerini düzelttikleri görülüyor, ancak 2000'lerin ortalarında izleyiciyi çeken kıvılcımları asla yeniden alevlendirmeyecekler. Gelin birlikte uzun geçmişlerine bir göz atalım.Paris ve Nicole, Büyürken Ayrılmaz Bir Şekilde Büyüyorlardı

Çocukken Paris Hilton ve Nicole Richie

(Instagram)

Paris ve Nicole, büyük bir servetin mirasçısıdır (Hilton, Hilton Hotels'in kurucusu Conrad Hilton'un torunudur ve Richie, şarkıcı / yapımcı Lionel Richie'nin evlatlık kızıdır), bu yüzden bir an oluşmaları şaşırtıcı değildir. bağ. İkili, aynı seçkin Los Angeles semtinde büyüdü ve hatta küçük çocuklarla aynı prestijli okula (The Buckley School) gitti.İster çocukken giyinip oynasınlar, ister 13 yaşında Las Vegas'ta sorun çıkarıyorlar, ister 20'li yaşlarında Hollywood kulüp sahnesini yönetiyorlarsa, Paris ve Nicole nadiren ayrı kaldı. 2007 yılında Richie, Harper’s Bazaar'a Hilton'u kesinlikle suç ortağı olarak görüyordu.

Richie, 'Biz küçükken, ebeveynlerimiz her zaman bizi ayırmak isterdi' dedi. 'Ve kelimesi kelimesine, onların ben değilim, onun olmadığını söylediklerini hatırlıyorum. İkimiz birlikteydik. '

Hilton, 'Tanıştığımız andan itibaren tıpkı kardeş gibiydik,' diye ekledi.

Basit yaşam

Paris Hilton ve Nicole Richie üzerinde

(Hayu)

2003'te Paris ve Nicole, başrol oynayarak arkadaşlıklarını ulusal ön plana çıkardı. Basit yaşam. Komedi realite şovu, 'gerçek dünyada' yapmaya çalışan iki sosyeteyi takip etti.

Katie Holmes Jamie Foxx Hochzeit

İlk sezon için, bir Arkansas çiftliğinde lüks hayatlarının süslerini (cep telefonu, kredi kartları vb.) Bir aylığına bıraktılar. BFF'ler bir mandıra çiftliğinde, benzin istasyonunda yiyecek pazarında, tahnitçinin dükkanında ve daha pek çok işte başarısız olurken bir arada kaldılar.

Reytingler o kadar başarılıydı ki Nicole ve Paris ikinci sezonu yollara aldı. İçin Basit Yaşam: Yol Gezisi Dinamik ikili, geçiş ücreti ödemek gibi yeni kavramları keşfederken çeşitli mavi yakalı işlerde (kerevit yakalamak, çıplaklar tatil köyünde temizlik) çalışmaya devam etti.

Ancak üçüncü sezondan sonra işler gerilemeye başladı ( Basit Yaşam: Stajyerler ). Nisan 2005'te, Hilton, en iyi arkadaşının yerini alacağını söyleyerek hayranlarını şok etti 4. Sezon için başka bir pop yıldızının akrabası olan Rod Stewart’ın kızı Kimberly'den.

Hilton’un iddialarının aksine, Richie gösteriye devam etti. Basit yaşam FOX'tan E! 'ye taşındı, 2006'da dördüncü sezonu çıktı. Beşinci ve son sezon, Basit Yaşam Kampa Gidiyor 2007'de yayınlandı ve çiftin zamanında ortak yıldız olarak kitabı kapattı, ancak hayranlar her zaman kısa anlaşmazlıkları sırasında gerçekte ne olduğunu merak ettiler.

Yine de yeniden başlatmak için nefesini tutmayın.

Richie, 'Bu kavram şu anda işe yaramayacaktı, çünkü unutmayın, bir aylığına hayatlarımızı terk edecektik ve telefonumuz yoktu,' dedi. Entertainment Weekly ile röportaj . 'Bu günde telefon yok ve bu çağ işe yaramıyor!' Ayrıca gösterinin bir anne ve eş olarak yetişkin yaşamına uymayacağını da söyledi.

Paris kabul etti, tweet atma , 'İmparatorluğumu yöneten dünyayı dolaşmak için son derece yoğun bir iş programım var.'

Dramatik Bir Düşüş

Paris Hilton ve Nicole Richie bir partide fotoğraf çektirmek için birlikte poz veriyor

(Instagram)

Nisan 2005'te, Paris Hilton bir bölüme ev sahipliği yapmak üzere rezerve edildi. Cumartesi gecesi canlı . Nicole, fotoğrafın dışında kaldığını ve küçük bir intikam olarak gösterinin gecesini Hilton'un sızdırılanları için bir izleme partisi düzenlemek için kullandığı için kıskandığı bildirildi. seks kaseti .

'Nicole ve benim artık arkadaş olmadığımız büyük bir sır değil,' dedi Hilton People dergisinde yayınlanan bir açıklama . Nicole onun ne yaptığını biliyor ve bu konuda söyleyeceğim tek şey bu.

Richie olayı yalanladı. Yakınlarından bir kaynak dergiye 'Nicole'ün vahşi yollarından çıkması, içkiyi bırakması ve nişanlısı Adam Goldstein'la daha fazla zaman geçirmesi nedeniyle gerilim yükseldi' dedi.

İçeriden biri, 'Sadece Adam'la birlikte olmak ve evlenmek istiyor' dedi.

O Kasım ayında Richie, Bugün göster ve ev sahibine anlat Katie Couric , 'Biz sadece ayrı büyüdük… [kan davası] olduğundan çok daha büyük bir şeye dönüştü. Bu sadece hayatımın bir parçası değil. '

Ancak rekabet, önümüzdeki yıl gerginlik anları yarattı. 2005'e katıldılar Vanity Fuarı Oscar partisi ayrı ayrı ve o yılki MTV Video Müzik Ödülleri'nde yeşil odada birbirini görmezden geldi. LA’nin Hyde gece kulübü gibi en sevdikleri popüler noktalarda parti yapmaya gelince, ikisi birbirinden uzak durdu.

Garip bir dördüncü sezonun ardından Basit yaşam , çok az ekran süresi paylaştıkları için kızlar son sezon için uzlaştılar - ama bu gerçek miydi yoksa sadece kameralar için mi?

Neden kavga ettiğimizi bile bilmiyorum. Paris sezon galasında Nicole'e dedi. Nicole, 'Sadece, magazin dergilerinin söylediğim şeylerin doğru olmadığını söylediğimin yarısını bilmenizi istiyorum,' diye yanıtladı.

Şimdi Nerede Duruyorlar?

Nicole Richie, kocası Joel Madden ve kızı Harlow ile yan yana, Paris Hilton ve erkek arkadaşı Carter Reun

(Instagram / Instagram)

Şimdi her iki kadın da 40'a yaklaşırken, kinini bırakmak için yeterince zaman geçti.

Paris, Nicole’ün 2010'unu kaçırdı düğün Good Charlotte’a Joel Madden ama başka bir bağlılıktan kaynaklandığı konusunda ısrar etti.

'[Bu] aylar önce planlandı,' bir kaynak E'ye söyledi! Haberler . 'Paris, Nicole ve Joel'e onları tebrik etmek için bir düğün hediyesi gönderdi ve ikisine de en iyisini diliyor.' (Ayrıca Joel’in erkek kardeşinin Benji Madden - Başarısız bir şekilde tarihlenen Paris'in katılımı olacaktır.)

Bir olayın yanı sıra, eski en iyi arkadaşlar röportajlarda ve TV görünümlerinde birbirlerinden sadece nazikçe konuştular.

Nicole, 'Paris ilk günden beri hayatımda olan biri,' dedi Andy Cohen 2014 bölümünde What Happens Live'ı Canlı İzleyin. 'Onunla teknik olarak bir süredir konuşmadım, ama gerçekten içine girmek istiyorsan, benim arkadaşlık görüşüm, seninle her gün konuşmak zorunda olmadığın biri. İhtiyaç duyduğunuzda arayabileceğiniz biri ve orada olacaklar. Yani, birisiyle konuşup konuşmadığım zaman gerçekten… bence gerçekten önemli değil. '

'Gerçek bir arkadaş fikri, baştan sona sizinle birlikte olacak biridir ... Onunla bir süredir konuşmadım, ama biz çok iyi arkadaşız. Onu seviyorum ve ailesini seviyorum. Ona çok saygı duyuyorum. '

Hilton aşkı bir Avustralyalı bir haber kuruluşuyla 2016 röportajı , '[ Basit yaşam ] en iyi arkadaşımla birlikte olmak, dünyayı dolaşmak, tüm bu çılgın işleri yapmak için harika bir zamandı. '

Rock of Love Staffel 3 Gewinner

'[Nicole] hayatım boyunca tanıştığım en komik insan. Beni hep çatlatır. '

Ara sıra, biri ya da diğeri sosyal medya hesaplarında birlikte tatlı bir duygu ya da fotoğraf paylaşır, Paris'in dediği bu Instagram doğum günü gönderisinde olduğu gibi, 'Seni her zaman bir kız kardeş olarak düşüneceğim ve seni sık sık düşüneceğim. Aşkım seni özledim.' Görünüşüne bakılırsa, ikisi gerçekten öpüştü ve barıştı.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Paris Hilton (@parishilton) tarafından paylaşılan bir yayın