Pamela anderson altın çağında kaçınılmaz olabilirdi, ancak sanki yeterince ilgi odağı olmuş gibi görünüyor - en azından çevrimiçi. Efsanevi model, sosyal medyadaki son gönderisini paylaştı. Uygun bir şekilde, Playboy sayfalarında başladığı yere klasik bir geri dönüş.Yıldızın daha eski bir yakın plan pozuyla ayrılma nedenlerini açıkladı. Anderson, 'Bu benim Instagram Twitter veya Facebook'taki son gönderim olacak' dedi. Sosyal medyayla hiç ilgilenmedim. Ve artık hayata alıştığıma göre, okumaktan ve doğada olmaktan gerçekten ilham aldığım için özgürüm. ' Oyuncu, sitelerde geçirdiği süre boyunca hayranlarına sevgileri ve destekleri için teşekkür ediyor, ancak onları platformların ne yaptığını ve kullanıcıların sağlığını nasıl etkilediğini yeniden düşünmeye şiddetle teşvik etti.O tek yıldız olmaktan uzak sosyal medya devlerini protesto etmek , ancak o, bu yıl sitelerden tamamen çıkarılan en yüksek profilli kullanıcı gibi görünüyor. 'Umarım amacınızı takip edecek gücü ve ilhamı bulursunuz ve boşa harcanan zamanla baştan çıkarılmamaya çalışırsınız. Para kazanmak için ONLARIN istediği ve kullanabileceği şey budur. Beynini kontrol et- ”diye yazdı.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Pamela Anderson tarafından paylaşılan bir gönderi ???? (@pamelaanderson)Anderson son yıllarını geçirdi WikiLeaks kurucusunu savunmak Şu anda Londra'daki Majestelerinin Hapishanesi Belmarsh'ta hapsedilen Julian Assange. Başarısız olmasına rağmen Anderson, eski Başkan Donald Trump'tan Assange'ı bir mektupla affetmesini bile istedi. Savunuculuğu ve yıldız statüsü elbette onun hakkında çeşitli söylentilere ve dedikodulara yol açtı. tartışmalı figürle ilişki . Dedikoducu Polis bu hikayeler söz konusu olduğunda durum tespiti yaptık, ancak Anderson halkın gözünden bir adım geri çekildiğinde, belki de modelin savunuculuğunun daha iyi bir şekilde ele alındığını göreceğiz.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

'İskelet' Angelina Jolie 'Korkunç' Kilo Verdikten Sonra Çocuk Kıyafetleri mi Giyiyor?Catherine Zeta-Jones, Michael Douglas Evliliği 'Zor Bir Yıl' ın Ardından 'Yeni Bir Başlangıç' mı Yapıyor?

Mark Harmon’un ‘Münzevi’ Davranışı Yabancılaştıran ‘NCIS’ Oyuncuları?

Wendy Williams, 'Yapımcılara Sağlık Krizinden Sonra Onu Değiştirmek İçin 'Çabalıyor' mu?

Rapor: Drew Carey Hollywood'dan Ayrılırken 'Fiyat Doğru' yu Bıraktı