'Arkadaş' Portia de Rossi endişeli Ellen DeGeneres'in işyeri skandalları bir 'nüks' tetikleyebilir mi? Bir tabloid, bazılarının Tutuklanan Geliştirme oyuncu bir kez daha “kendine zarar verici davranışlar” sergilemeye başlayacaktı. Dedikoducu Polis konuyu araştırdı ve çok farklı bir sonuca vardı.

Nüksetmeye Yol Açan Skandallar: Rapor

Tüm talk-show sunucusu Ellen DeGeneres'in skandalları, eşi Portia de Rossi'yi etkiliyor. National Enquirer rapor edildi ve Rossi'nin 'arkadaşları' artık aktrisin sonuç olarak nüksetmesinden korkuyor. Gazete gazetesi, 'skandaldan yaralanmış' DeGeneres'teki 'beyaz-sıcak spot ışığının' 'bağımlılığa meydan okuyan karısı' için dayanılamayacak kadar fazla olduğunu kanıtladı.



Siyah renkli Portia de Rossi ve beyaz renkli Ellen DeGeneres kırmızı halıda el ele tutuşuyor

(s_bukley / Shutterstock.com)

DeGeneres, bu yıl bir dizi kötü baskı yaşadı. viral bir Twitter dizisi DeGeneres hakkındaki hikayelerin kaba olduğunu söyleyen ve aldığı iddia edilen. Bu da daha fazla rapora yol açtı. sahne arkasındaki pek hoş olmayan davranış Ellen DeGeneres Gösterisi cinsel taciz ve ırkçı mikro saldırılar dahil. Açık olmak gerekirse, DeGeneres bu davranışların hiçbirinde katılımcı olarak listelenmemişti, ancak şovun adını taşıdığı için işlenen yanlışların sorumluluğunu üstlendi.

Yine de çıkış, DeGeneres'in 'birçok ünlü arkadaşından destek alamadığını' iddia etmeye devam etti. Çıkış için bir kaynak, 'Portia için bu bir felaket reçetesidir!' Pek çok kişinin tavsiye edilmediği bir harekette, magazin dergisi hiç tedavi etmemiş ya da muhtemelen tanışmamış bir doktora danıştı, de Rossi, haykırdı:

Bir çöküş hemen köşede olabilir!

Portia de Rossi karısı sırasında alkışlıyor

(s_bukley / Shutterstock.com)

İğrenç Tabloid Antikleri

Tabloid, iğrenç bir tarzda, de Rossi’nin yeme bozuklukları ile önceki deneyimini ve aktrisin 2014 yılında rehabilitasyonda kaldığını anlatıyor. Kaynak uğursuz bir şekilde şu sonuca vardı:

Portia bunu altı yıldır bir arada tutmayı başardı, ancak bu onu sınırların ötesine taşıyabilir!

Ne kadar saçma. Bu, magazin gazetesinin de Rossi’nin geçmişini skandal bir şekilde tartışmasının utanç verici, gizli bir yoluydu. Yıllardır bu tabloid yanlış hikaye bildirildi sonra yanlış hikaye hakkında Rossi’nin kişisel hayatı , özellikle DeGeneres ile olan evliliği . Her rapor tamamen çürütüldü ve bu da farklı değil.

Enquirer özellikle DeGeneres'i seçme alışkanlığına sahiptir. Dedikoducu Polis Geçenlerde komedyen olduğunu iddia ettiği için magazin dergisini basmıştı. kovulması ihtimaline karşı panik içinde sanat koleksiyonunu satmak . Bu tamamen gülünçtü. Aynı çıkışa göre, DeGeneres'in kariyeri, sözde boyun yaralanmasıyla tehdit ediliyordu . Bu iddia, Dedikoducu Polis keşfedildi, aynı zamanda yanlıştı. Tabloid, aksi yönde ısrar etmesine rağmen, ne Rossi'nin ne de DeGeneres'in hayatına dair hiçbir kavrayışa sahip değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.