Gazetecilerin sevdiği iki şey varsa, bu kraliyet ailesi draması ve her şeyi anlatan anılardır. Bir hikaye ikisini birleştirir ve der ki Meghan Markle kayınvalidesinin üzüntüsüne göre her şeyi anlatmak için çalışıyor olabilir. Dedikoducu Polis araştırır.

'Meghan’ın Sonraki Perdesi'

Göre TAMAM MI! Markle, 'Kensington Sarayı'nda alarm zillerini çalıştıran' 'bir yazarlık kariyerine başlamayı planlıyor'. Sussex Düşesi 'bildirildiğine göre çeşitli konularda kurgu ve kurgusal olmayan kitaplar yazmak için yasal hakları güvence altına almaya çalışıyor.' kraliyet ailesiyle. 'Gazeteci, bunun tarihi kurgu şeklini alacağına inanıyor. İçeriden biri, 'Bakış açısını ima yoluyla ve onun birçok özelliğine sahip olan kurgusal bir karakterin gözleriyle paylaşacak.' Dedi. Makale, 'kraliyet ailesine hazımsızlık veriyor olmalı' diyerek sona eriyor.

Hepsi Çok Belirsiz

Bu tabloid, Markle'ın her şeyi anlatan bir roman mı yoksa bir roman mı yazacağına karar vermiş gibi görünmüyor. İki cümleden oluşan üç farklı projeyi anlatıyor. Bir kaynak gerçekten Markle'ın ne yazacağını bilseydi, magazin dergisi memnuniyetle olabildiğince spesifik hale gelirdi.

Warum hat State Farm Jakes gewechselt?

Sussex Tell-Alls Bol

Bu, Markle'ın her şeyi anlatan hikayelerinden sadece biri Dedikoducu Polis tabloidden söz verdiğini gördü. The National Enquirer iddia edildi Markle 90 milyon dolar talep ediyor her şeyi söyleme tehdidi altında sessiz para ve daha sonra Sussexes'in gizli görüntüleri kullanacağını söyledi. her şeyi anlatan belgesel . Sadece geçen hafta Yeni fikir dedi Prens Harry bir Prenses Diana hakkında her şeyi anlat . Bu hikayelerin hiçbiri somut kanıt içermiyordu, bu yüzden her birini en iyi spekülasyon ve en kötü ihtimalle tamamen yanlış oldukları için tutukladık.

Güvenilir Bir Kaynak Değil

Bu, Prens Harry ve Markle'ın nişanlandığını iddia eden gazetenin aynısı. gerçekten yaptıklarından aylar önce . Dedikoducu Polis Sussexes hakkındaki hikayesini bozdu LA'den New York'a taşınmak , çünkü çift bu güne kadar hala LA merkezli. Bu tabloid'in Sussexes hakkında gerçek bir kavrayışı olmadığını söylemek güvenlidir.

tim mcgraw Glaubenshügel Trennung

Tell-All’s Never Seem Olacak

Bu, bu tabloid'in vaat ettiği ilk kraliyet hikayesi bile değil. Ağustos ayında, Prens William ve Kate Middleton'ın her şeyi anlatan bir röportaj . O hikayeden hiçbir şey çıkmadı, tıpkı söz verilen her şeyi anlatın gibi Dolly Parton , Jennifer aniston , ve Kelly Ripa . 'Hepsini söyle' şunlardan biridir: TAMAM MI! ’In favori mecazları ve ironik bir şekilde, hiçbir şeyi söylemenin aslında işlerde olmadığının harika bir işaretidir. Bu asla hiçbir yere götürmeyen yaygın bir hikaye olduğu için Dedikoducu Polis güvenle yanlış diyebilir.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Olivia Wilde ve Harry Styles Yolda Bebek Var mı?

Chelsea Handler, Biden’ın Zaferi İçin Düştü

Rapor: Drew Carey Hollywood'dan Ayrılırken 'Fiyat Doğru' yu Bıraktı

Ashton Kutcher ve Mila Kunis'in '315 Milyon Dolarlık' Boşanma Davası Hakkındaki Gerçekler

Wendy Williams, 'Yapımcılara Sağlık Krizinden Sonra Onu Değiştirmek İçin 'Çabalıyor' mu?

meine 600 Pfund Leben Todesfälle Steven

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.