Kate Middleton Kız Sarayı Onayladı

(TAMAM MI)

Kensington Sarayı 'onaylamadı' Kate Middleton yeni bir tabloid kapağının aksine 'bir kıza sahip olmak'. Buna ek olarak, hamile Cambridge Düşesi ile ilgili hikaye uydurma. Dedikoducu Polis yalanları açığa çıkarabilir.Yeni kapak TAMAM MI! 'Saray Onayları' diye bağıran, 'Prenses Kate: Bir Kızım Var!' diye bağırıyor. Sayının ön yüzünde Middleton'dan başka bir sözde alıntı da var: 'Onun Alice Adını Alıyoruz.' Ancak saray, magazin gazetesine hiçbir şeyi doğrulamadı, Middleton da bu ifadeleri vermedi. Aldatıcı kapak, kasıtlı olarak son haberlerden yararlanmak için tasarlandı. Middleton üçüncü çocuğuna hamile , ancak bu baskı onu sömürüyor ve okuyucuları yanlış yönlendiriyor.

Makalenin hemen başında, dedikodu dergisi aslında Kensington Sarayı'nın hiçbir şeyi 'onaylamadığını' kabul ediyor, bunun yerine 'Kaynaklar, Düşes Kate ve Prens William'ın George ve Charlotte'a küçük bir kız kardeş verdiğini söylüyor.' Çıkış, sözde 'saray içerdekilere' göre, çiftin Prince George okula başladığı gün Middleton'ın 'başka bir kız bebek beklediğini' öğrendiğini iddia ediyor. Yayın, 'resmi bir teslim tarihi olmadığını' kabul ediyor, ancak gerçekten böyle bir 'içeriden' bilgi sahibi olsaydı, TAMAM MI! Sadece bebeğin 'Mart ayında gelmesi gerektiğini' tahmin etmek yerine, Middleton'ın ne zaman doğacağını biliyor musunuz?

Magazin dergisi, kapak iddialarının sahte olduğunu kanıtlayarak, 'Ve kraliyet mensupları bebeğin cinsiyeti konusunda eşit derecede sessiz kalırken, içeriden Kensington Palace'ın gelecekteki bir prensesin sözleriyle dolu olduğunu söylüyor.' Ama kraliyet mensupları 'anne' ise, o zaman dergi niye sayısının ön tarafında 'Saray Onayları' lanse ediyor? Bunun nedeni, yayıncısının tüketicilerin dikkatini çekmek ve kopya satmak istemesidir. Ancak okuyuculara gerçekte satılan şey uydurma bilgilerdir. Örneğin, 'içeriden' biri Middleton'ın çocuklarına 'bebek kız kardeşlerinden' nasıl bahsettiğini ve Prens William'ı nasıl bilgilendirdiğini iddia etmeye devam ediyor. Ancak Düşes'in, kocasına doğmamış bebekleri adına bir mektup yazması gibi sözde ayrıntılar tamamen imal edilmiştir.

Middleton'ın sözde 'Alice'i Adlandırıyoruz' sözüne gelince, aslında makalenin hiçbir yerinde yer almıyor. Bu da sahtekarlıktı ve Düşes'in gerçek bir ifadesi değil. Ve bu doğru olsa da TAMAM MI! Middleton'ın bir kızı olduğunu doğru bir şekilde tahmin etmekle sonuçlanabilirdi (sonuçta 50-50 atış), sorun sarayın bu tartışmalardan hiçbirini kesinlikle onaylamaması ve Middleton ona atfedilen sözleri söylememiş olmasıdır. Çıkış, yaklaşık bir yıl önce, geçen Aralık ayında Saray 'doğrulandı' Middleton hamileydi bir erkekle. Tabii ki Dedikoducu Polis o sırada saray hiçbir şeyi teyit etmedi ve o sırada hamile olmadığını belirtti.

Ve aynı zamanda haksız yere iddia edilen bir yayın Middleton ikiz kızlara hamileydi Şubat 2016'da (ayrıca bir 'saray onaylıyor' etiketiyle aşağıya bakınız) bir kız çocuğu olacağı için artık onay almayacak. 'İçindekiler' sadece sahtedir. Dedikoducu Polis bir kez daha ne sarayın ne de gerçek kraliyet kaynaklarının bu tabloid ile konuşmadığı söylendi ve bu son kapak hikayesi sadece başka bir utanç verici uydurma.

[imageviewer id = 1980]

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.