Yaptı Orlando Bloom gerçekten uyar Robert Pattinson uzak durmak Katy Perry ? Bu haftanın magazin dergilerinden birinde aktörlerin şarkıcıyla kan davası açtığı iddia ediliyor. Dedikoducu Polis duruma baktık ve sadece rekoru düzeltebiliriz.

'Orlando Pattinson'daki Patlamayı Düşürüyor!' en son sayısı manşetlere taşıyor National Enquirer . Ekteki makale sözde bir 'kaynak' dan alıntı yapıyor: 'Orlando, Katy ve Rob'un birkaç randevuda olduklarını duyduğunda, doğrudan Rob'a gitti ve ona geri çekilmesini söyledi.' Gibi Dedikoducu Polis Ancak, Pattinson'un şarkıcıyla asla çıkmadığını defalarca kaydetti. Çift olduklarına dair birkaç yanlış haber aldık, ama Pattinson ve Perry çok yakın arkadaş oldular Birkaç yıldır.Bu arada, prizin şüpheli içeriden biri, Perry'nin eski erkek arkadaşının 'ilgiyi sevdiği' için Pattinson'la yüzleşmesinden gizlice mutlu olduğunu iddia ediyor. Merakla, yayın Bloom'un Pattinson ile nerede ve ne zaman karşı karşıya geldiği konusunda hiçbir ayrıntı sunmuyor. Nedeni de bunun hiç olmaması.

war donnie wahlberg bei neuen kindern auf dem block

Dedikoducu Polis Bu hikayeye dahil olanlarla bağlantılı birden fazla kaynağı kontrol ettik ve Perry’nin kayıttaki temsilcisi ve arka plandaki Pattinson ve Bloom çalışanları tarafından bunların hiçbirinde gerçek olmadığına dair özel bir güvence aldık. Bloom, Pattinson'ı eski kız arkadaşıyla var olmayan romantizminden dolayı asla tehdit etmedi. Bu sahte anlatı görünüşe göre üç ünlü arasında bir aşk üçgeni yaratmak için uydurulmuştu, ama hepsi doğru değil.

Melly kommt aus dem Gefängnis

Çevreleyen romantizm söylentileri Alacakaranlık star ve 'Roar' şarkıcısı, çiftin Ağustos başında diğer bir grup arkadaşıyla Sunset Tower Hotel'de yemek yemesi nedeniyle ortaya çıktı. O zamandan beri, Dedikoducu Polis dahil olmak üzere birçok gazeteyi bastı. Enquirer Kardeş yayını, TAMAM MI! , bunu yanlış bildirmek için Pattinson ve Perry çıkıyordu .

Enquirer çiftin ilişkisi söz konusu olduğunda kendisi artık güvenilir değildir. Dedikoducu Polis bu yılın başlarında dergiyi haksız yere iddia ettiği için Pattinson ve Perry flört etmeye başladı Bloom'dan ayrılmasının ardından. Bu son makale, defalarca gözden düşürülen yayından daha fazla yalan.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.