Bir tabloid suçluyor Orlando Bloom 'iki zamanlı' Katy Perry . Dedikoducu Polis ancak bu aldatma iddiasıyla ilgili gerçeği ortaya çıkarabilir.

'Orlando Two-Timing Katy' başlığının altında Star Şu anki sayısında şöyle yazıyor: 'Yeniden birleşmeden 24 saatten kısa bir süre sonra Bloom, Perry'ye bir kez daha ihanet ediyor ve bu sefer onun kükremesini duyacak.' Magazin gazetesine göre sorun şu ki, Bloom'un 'Malibu kıyılarında ateşli bir sarışınla bir korsanın ganimetinin tadını çıkarırken', Perry'nin daha önce bir Ed Sheeran konserinde 'öpüştüğünü' ve 'kucaklaştığını' gördükten sadece bir gün sonra yakalandı. ay. Sözde bir 'kaynak', 'Bu, Orlando için bile gerçek bir düşük.'Aylarca çekiciliğe döküldü ve Katy'ye bir şeyler yapmak istediğine söz verdi. Ona ikinci bir şans verdiğinde herkes şaşkına döndü çünkü sadık kalabileceği fikri tamamen bir şaka. Ama kimse onun bu kadar zalim olacağını düşünmemişti ”diyen sözde kaynak dedikodu dergisine,“ Onunla gerçek bir gelecek gördü. Bu yüzden pes etti ve konsere gitti. '

Çıkış ayrıca, 'Yaralanmaya hakaret eklemek için Orlando, Katy'nin sevimli çay fincanı fino köpeği Nugget'ı da randevusunda getirdi!' Ve bu iddia söyler Dedikoducu Polis yayının gerçekte neden bahsettiği hakkında hiçbir fikri olmadığını. Bloom, Perry’nin köpeğini başka bir kadınla birlikte sahile GETİRMEDİ. Pop yıldızının köpeğiyle aynı cins olan Mighty adlı kendi köpeğini getirdi. Eğer Star gerçekten bir “kaynağa” sahipti, eski çiftin her birinin kendi köpeği olduğunu ve Bloom'la hangi köpeğin olduğunu bilmemeli miydi?

Aynı zamanda, magazin gazetesinin Bloom'un 'kükremesini duyacağını' iddia ettiğini, ancak Perry'nin yapmayı planladığı şeyi asla söylemediğini söylüyor. İyi, Dedikoducu Polis Bloom gerçekten yanlış bir şey yapmadığı için hiçbir şey yapma niyetinde olmadığını ortaya çıkarabilir. Bahsedilen konserde sevecen olsalar da, bir çift olarak bir araya gelmediler. Şu anda ilişkilerinde özel bir şey yok. Perry, geçen hafta yaptığı bir röportajda yeniden bir araya gelme spekülasyonunu bile reddetti.

“Bence insanlar hayatının içinde ve dışında… Yaşlandıkça çizgiler bulanıklaşıyor. Ve biliyor musun, gerçekten meşgulüm. Bir yıl daha turneye çıkmak üzereyim ”dedi. Açıkçası, Perry ve Bloom şu anda sadece tekrar çıkmıyorlar ve Bloom başka bir kadınla kumsala gittiğinde onu 'iki kez' tutmuyordu. Elbette, Dedikoducu Polis derginin yanlış bir dönüş sunduğunu görünce şaşırmadı. Bu, bu yılın başlarında yalanları yayan aynı çıkış Bloom sözde Selena Gomez ile takılıyor .

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.