Orlando Bloom ve Nina Dobrev spekülatif bir rapora rağmen çıkmıyorlar. Dedikoducu Polis gerçekten neler olup bittiğini özel olarak ortaya çıkarabilir. Romantik söylentilerin yanlış olduğu söylendi.Bloom ve Dobrev'in bu hafta 'daha arkadaş canlısı' görünmelerinin ardından, HollywoodLife bir romantizmin yeşerdiği sonucuna vardı. 'Yeni çift uyarısı mı?' habersiz siteye sorar ve yıldızların galasından ayrılırken 'oldukça rahat göründüklerini' iddia eder. Söz Çarşamba günü. Webloid, Bloom'un Dobrev'i 'takip edip etmediğini' merak ediyor, çünkü 'bu, birlikte tatlı bir yürüyüşe çıktıkları ilk sefer değilmiş gibi görünüyordu.'Çıkış gülünç bir şekilde, 'Los Angeles'ta havada aşk olmalı,' diye iddia ediyor. Webloid, Bloom ve Dobrev'in gezintilerinde aslında 'Selena Gomez'in yöneticisi olan yapımcı Aleen Keshishian'a benzeyen' 'kimliği belirsiz bir kadın' tarafından ayrıldığını belirtiyor. Site, 'Şimdi, bu çok ilginçleşti' diyor.

Hayır, gerçekten olmadı. HollywoodLies, bilindiği gibi, araştırma zahmetine girmiş olsaydı, söz konusu kadının gerçekten Keşişçi olduğu kesin olarak anlaşılırdı. Ve webloid herhangi bir araştırma yapsaydı, hem Bloom hem de Dobrev'in müşterileri olduğunu bilirdi. Bir menajer paylaştıkları için Gomez ve Bloom ara sıra aynı olaylarda bulundular ve ilişki söylentilerini ateşledi. Şimdi Dobrev ile olan tam olarak budur.Hem kendisi hem de Bloom o gece Keshishian ile takılmak için dışarı çıktılar. Dedikoducu Polis , yönetici sayesinde oyuncuların yıllardır arkadaş olduklarını anlatıyor. HollywoodLies’in oldukça abartılı nefes nefese raporuna rağmen bundan daha müstehcen bir şey yok. Ve defalarca gözden düşürülen site Bloom ve Dobrev'in 'oldukça rahat' ve 'ekstra arkadaş canlısı' olduklarını iddia etse de, fotoğraflar yürüyüşte yan yana bile olmadıklarını gösteriyor.

Başka bir deyişle, HollywoodLies, 'aşk' iddialarını destekleyecek gerçek bir kanıt olmamasına rağmen, gerçeği kontrol etme zahmetine girmeden sansasyonel bir hikaye yayınladı. Bunun yerine webloid, Bloom ve Gomez'i romantik bir şekilde birbirine bağlayan birçok gerçek olmayan hikayesi de dahil olmak üzere, sık sık yaptığı gibi sonuçlara atlamayı seçti. Ve süre Dedikoducu Polis bu uzun masalların çıkışını kırdı, ayrıca blogu, hakkındaki yanlış bilgilerden dolayı çağırdık. Dobrev, örneğin 'Dancing with the Stars' a katıldığını iddia ediyordu.

Ayrıca bahsetmeye değer Dedikoducu Polis önceden yakalanmış Biz Haftalık 2014 yılında haksız iddialarda Dobrev ve Bloom öpüşürken görüldü . O zamanlar sadece arkadaş olduklarını doğru bir şekilde bildirdik ve zaman bizi haklı çıkardı. Aslında, üç yıl önce birlikte bir fotoğraf için poz verdikleri ilk ve tek zamandı (yukarıya bakın). Zamanımızın doğru haberciliğe olan ilgimizi bir kez daha artıracağına dair çok az şüphemiz var.Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.