Jüri üyelerinin tartışması için yeni bir kadro geliyor Ses ile Nick Jonas yerini alması için popüler şarkı yarışması şovuna geri dönüyor Gwen Stefani 20. Sezon için. Bazı hayranlar, 18. Sezondan sonra gösteriden ayrılan Jonas'ın dönüşünü görmek için heyecanlanırken, diğerleri hayal kırıklığına uğradı. Stefani'nin ayrıldığını görmek için . Stefani'nin tek bir sezondan sonra ayrılmaya karar vermesinin olası nedenlerinden biri şudur.

Nick Jonas, 'The Voice'un 20. Sezonunda Gwen Stefani'nin Yerine Geliyor

Ses 17 Kasım'da kıdemli yargıç ve yeni nişanlanan Gwen Stefani'nin gösterinin 20. Sezonu için Nick Jonas ile değiştirileceğini duyurdu. Stefani, 19. Sezon için sürpriz bir dönüş yaptı, hayranlarının bu kadar kısa sürede tekrar ayrılmasına şaşırmasının nedeni de bu olabilir. Eski No Doubt liderinin gösteriden ayrılmaya karar vermesinin çok iyi bir nedeni var ve devam eden koronavirüs pandemisi günlük yaşamı etkilemeye başlamadan önce yapmakta olduğu şeyle ilgili.Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

NBC'den The Voice (@nbcthevoice) tarafından paylaşılan bir gönderi

Stefani için Kartlarda Vegas'a Dönüş mü?

Covid-19 canlı müzik performanslarına son vermeden önce, Gwen Stefani iki yıl boyunca Las Vegas'ta Planet Hollywood Resort & Casino'daki Zappos Tiyatrosu'nda performans sergiledi. Las Vegas ikametgahı, Covid-19'un gelişinden kısa bir süre sonra aniden durdu, bu nedenle, Stefani'nin önümüzdeki yıl Vegas'a dönüp Sin City'de manşetlere devam etme şansı var.

Stefani, isterse yollarda da rol alabilir. Şarkıcının çıkışından sonra ne yapacağına dair kendi fikrimiz olsa da Ses , onun için hala birçok başka olasılık var. Kesin olarak bildiğimiz tek şey, Stefani değildi Adam Levine’in dönüşüne yer açmak için yargılama noktasından zorla çıkardı . O da değildi yargıç arkadaşı Kelly Clarkson ile 'çatıştığı' sanılıyor Stefani’nin gösteriden ayrılma kararının arkasındaki sebep. Söylentileri Stefani ve nişanlısı Blake Shelton arasındaki gerilim Aynı derecede yanlıştır, ancak bu, magazin gazetelerinin yakın zamanda sahte masallarını ileri sürmelerini engellemeyecektir.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor Başına Ana de Armas ile Ayrıldıktan Sonra Ben Affleck 'Kalbi Kırık' ve 'Kendini Açlıktan Çekiyor'

Rapor: Portia De Rossi 'Deneme Ayrılığı' İstiyor, Ellen DeGeneres İkinci Şans İçin 'Yalvarıyor'

'Kraliçenin Gambiti' Yıldızı Anya Taylor-Joy, Garip Göründüğünü Düşündüğünü Kabul Etti, Biz Katılmıyoruz

Rapor: Ryan Seacrest 'Trajik Tailspin' de

Renee Zellweger Ehemann Bradley Cooper

Dave Chappelle’nin Karısı Kimdir? Elaine Chappelle Hakkında Her Şey