Are Olivia Wilde ve Jason Sudeikis gerçekten ayrı hayatlar mı yaşıyorsun? Bu haftanın magazin dergilerinden biri, çiftin ilişkisinin büyük bir belada olduğunu iddia ediyor. Dedikoducu Polis hikayeye baktık ve gerçeği öğrendik.

Bu ayın başlarında, Sudeikis New York'taydı. Cumartesi gecesi canlı Wilde Los Angeles'tayken filmi için bir ödül alırken Akıllı kitap Independent Spirit Ödülleri'nde. Bu kadar Yaşam tarzı iki küçük çocuğu paylaşan çiftin bölünmeye gideceğine karar vermesi gerekiyordu. Bilinmeyen bir kaynak dergiye, 'Jason ve Olivia arasında bir şeyler ters gitmiş gibi görünüyor' dedi.Wilde ve Sudeikis birkaç yıldır nişanlılar, ancak henüz evlenmediler ve prizin 'içeriden' biri, evlenmeden önce ayrılacağına inanıyor. Şüpheli bahşişçi, 'Jason ve Olivia durmaksızın çalışıyorlar ve hava almak için hiç şansları olmadı' diye ekliyor. 'Ve aynı çatı altında olduklarında, çocuklarla o kadar meşguller ki, birbirlerinin ihtiyaçlarını karşılayamıyorlar.' Görünüşte sahte olan kaynak şu sonuca varıyor: “Jason ve Olivia bir yılın daha büyük bir bölümünde ayrı hayatlar yaşıyorlar. İçinde bulundukları üzücü bir durum. '

Tabloid’in sahte hikayesi yetersizdir. Geçen hafta sonu, Wilde ve Sudeikis, çocuklarını Harlem Globetrotters oyununa getirdi Los Angeles'ta. Etkinlikte mutlu aile fotoğraf çektirdi. Sadece iki gün önce Wilde bir Instagram fotoğrafı paylaştı 3 yaşındaki kızının kendisi ve Sudeikiler yatakta yatarken aldıkları.

Ve geçen hafta Sevgililer Günü'nde, Wilde, kendisi ve Sudeikis'in geçmişe dönük bir fotoğrafını paylaştı ilk çıkmaya başladıklarından beri. 'Kansas'a tüm ailesiyle buluşmaya gittiğimde bir aydır çıkıyorduk. 8 yıl önce. Bildiğin zaman bilirsin. Ayrıca iyi barbekü için her yere seyahat edeceğim. Herkese Mutlu Sevgililer. ' Bunlar, yalnızca son birkaç gün içinde mutlu çiftin birlikte vakit geçirmesinin örnekleri. Wilde’ın Instagram sayfası Sudeikis'in ve iki çocuğunun fotoğraflarıyla dolu. Yoğun kariyerlerine rağmen birbirlerine bolca zaman ayırıyorlar.

Derginin makalesi de anonim bir içeriden gelen iddialara dayanıyor, ancak Wilde’ın sözcüsü bunu çürütmek için kayda geçiyor. Onun adına konuşmaya yetkili olan aktrisin temsilcisi, ilişkisinin güçlendiğini onaylar. Bu hikaye değil.

Bu, çiftin romantizminin başının dertte olduğuna dair sahte bir haberi ilk kez çürütmek zorunda kalmadık. 2018 yılında, Dedikoducu Polis seslendi Yaşam tarzı Kardeş satış noktası, Temasta , haksız yere iddia ettiği için Wilde ve Sudeikis, Paris'te bir 'çığlık maçına' girdi . Olay asla gerçekleşmedi. Çift hakkındaki bu son makale daha kurgu.

Kaynaklar

  • 'Olivia Wilde ve Jason Sudeikis, Sevimli Çocuklarıyla Nadir Görülüyor!' Sadece Jared, 18 Şubat 2020.

  • Olivia Wilde Instagram'da: '3 yaşındaki çocuğunuz (sabah erken) bir fotoğrafçı olduğunda ve yatak odanızın kapısına endüstriyel düzeyde bir asma kilit takmanın' kötü 'olup olmadığını merak ettiğinizde.' 17 Şubat 2020.

  • Olivia Wilde Instagram'da: “Tüm ailesiyle Kansas'ta buluşmaya gittiğimde bir aydır çıkıyorduk. 8 yıl önce… ”14 Şubat 2020.

  • Shuster, Andrew. 'Olivia Wilde, Jason Sudeikis Paris'te Screaming Maçı mı Yaptı?' Gossip Cop, 14 Ekim 2018.

  • Maria Herrera, Olivia Wilde Sözcüsü. 19 Şubat 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.