Bunu açıkladığında herkes şok oldu Jason Sudeikis ve Olivia Wilde vardı 10 yıllık ilişkilerinden koptu. Şimdi, oyuncu eski One Direction üyesiyle bağlantılı. Harry Stilleri . Bir tabloid, ikisinin gizlice çıktığını öne sürüyor. Dedikoducu Polis raporu düzeltebilir.

Olivia’nın Harry ile 'Vahşi' Yeni İlişkisi

Göre Temasta, Olivia Wilde ve Jason Sudeikis'in fotoğrafları, ikisinin birbirini kucakladığı yerde ortaya çıktıktan sonra, popüler eski çiftin uzlaşacağına dair bir umut uyandırdı. Maalesef içeriden biri, oyuncunun dikkatini başka bir adam yakaladığı için bunun olmadığını iddia etti. Harry Styles. Şarkıcı, Eylül ayında gelecek filmde Shia LaBeouf'un yerini aldı. Endişelenme sevgilim yönetmenliğini üstlendiği filmde Wilde rol alıyor. Bu haftanın başlarında Wilde'ı Styles’ın evinde gösteren fotoğraflar çıktı.Jason Sudeikis’in Ne Kadar Ciddi Olduğunu Bilmiyor mu?

Bir kaynak, Styles ve Wilde dergisine, “evine valizle geldi. Sanki birlikte bir geziden dönmüşler gibi. Birlikte çok zaman geçiriyorlar. Birkaç kez evini ziyaret ediyor. ' Başka bir kaynak şöyle diyor: 'Görünüşe göre sıcak bir yeninin başlangıcı, romantizm . ' Kaynak ayrıca Sudeikis'in eski nişanlısı ile şarkıcı arasındaki ilişkinin ne kadar ciddi olduğunun farkında olmadığını ortaya koyuyor.

Ayrılık yüzünden hâlâ çok acı çekiyor ve onun da olacağını düşünecekti. Sokakta kucaklaştıklarında, onu hâlâ ne kadar sevdiğini anlayabiliyordunuz. Ve o, o. Bu yüzden, Harry yeni, heyecan verici ve havalı olsa da, sadece bir toparlanma romantizmi olabilir.

Harry Styles ve Olivia Wilde PDA'larını Saklamıyor

Dergi, söylentilerin döndüğünü belirtiyor. Harry Styles biseksüel olabilir oyuncunun Olivia Wilde ile aşk peşinde koşmasını engellemiyor. Çift, Styles'ın evine girerken fotoğraflanmadan önce, dergi çiftin menajeri Jeffrey Azol’un düğününe katıldığını ortaya koyuyor. Sadece 20 konuğun olduğu samimi bir ilişkiydi ama bir sürü personel vardı, bu yüzden Harry ve Olivia onların görüneceğini biliyordu. Umursamıyor gibilerdi. El ele tutuştular ve birbirleriyle çok rahat görünüyorlardı, sanki sadece haftalardır değil, aylardır çıkıyorlarmış gibi, ”diye ekliyor kaynak.

İlişki Sır Değil, İşte Dedikoducu Polisin Hikayeyi Anlatması

Öyleyse, bekle, kaynak Harry Styles ve Olivia Wilde'ın haftalarca değil aylardır flört ettiğini mi öne sürüyor? Hikaye varsayımlarıyla her yerdeydi, ama Dedikoducu Polis masalı düzeltmek için burada. Gerçek Styles ve Wilde, Styles’ın menajerinin düğüne katılmış olsalar da, makalenin önceki bölümlerinde ifade edilen tabloid gibi ilişkilerinin başlangıcı değildi. Aslında, daha saygın kaynaklar doğruladı Styles ve Wilde çıkmaya başladı 2020 sonbaharında. Yani bu yeni bir ilişki değil, ikisi de birbirlerini 'gizlice' görüyorlar. Çift bir süredir çıkıyor. Ve Jason Sudeikis, Wilde’ın iki çocuğu Otis ve Daisy’nin babası olduğundan, aktör muhtemelen ilişkinin farkında değildir.

Temasta ünlü ilişkileri söz konusu olduğunda gerçekten en iyi kaynak değil. Örneğin, Dedikoducu Polis Wilde ve Sudeikis'i vaktinden önce ima eden iki yıl tabloid gazetesinden bir haberi bozdu şiddetli bir çığlık maçına girdi . Son zamanlarda dergi, Styles'ın Wilde ve Sudeikis'in ayrılmasının nedeni . Dedikoducu Polis bunun da doğru olmadığını açıkladı.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

George Clooney Amal'la Mutsuz Evlilikte 'Tuzağa Düşmüş' mü?

Hoda Kotb'un 'The Today Show' dan Ayrılması Hakkındaki Gerçek

Angelina Jolie, Justin Theroux ile 'Bağlanıyor' mu?

Winona Ryder Show Business'tan Neden 'Kaybolduğunu' Açıkladı

Kanye West Gerçekten Jeffree Star ile Bir İlişki Yaşıyor mu? Söylentileri Araştırma [GÜNCELLEME]

Kararımız

Dedikoducu Polis, hakikat unsurlarının olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.