Harry Stilleri ve Olivia Wilde sette buluştu Endişelenme sevgilim ve çıkmaya başladık. Onlar için iyi! Bir tabloid, yolda bir bebekleri olduğunu iddia ediyor. Dedikoducu Polis araştırır.'Yolda Bebek'

Göre Kadınlar Günü , Styles 'sonunda çocuk sahibi olmak istediği kadını buldu' Wilde'da. Arkadaşlar bunun Styles'ın 'şimdiye kadarki en ciddi ilişkisi' olduğunu söylüyor ve Wilde onu 'şaşırttı.' İken Dunkirk star 'evlilik hayranı değil ... baba olmak için sabırsızlanıyor.'Styles zaten Wilde'a 'onu bir gün çocuklarının annesi olarak gördüğünü' söylemişti. İkisi, 'sadece fiziksel olmayan' 'çok destekleyici ve yakın bir ilişki' içindedir. Makale şunu söyleyerek sona eriyor: eski One Direction üyesi ve Wilde 'her günü olduğu gibi alıyor.'

Sandra Ochse und Ryan Reynolds verheiratet

Blatant Bait And Switch

Bu hikayenin başlığı 'yolda bebek' ama hikayenin kendisi Wilde'ın hamile olduğunu asla söylemiyor. Bu, heyecan verici bir başlıkla dikkatinizi çeken, ancak hiçbir şey sağlamayan oldukça bariz bir yemle ve değiştir hikayesi. Tüm bu hikayenin söylediği şu Stiller ister çocuklar, ancak bu Wilde demekle aynı şey değil dır-dir hamile.Dedikoducu Polis bu tabloidden birçok yemi bozdu ve hikayeleri değiştirdi. Bindi ve Terri Irwin'in Steve Irwin’in serveti için savaşmak , sadece sıradan finansal planlama hakkında bir hikaye anlatmak için. Ayrıca iddia eden bir hikayeyi de çektik. Prens Harry sınır dışı edildi ama hikayenin kendisi dedi ki belki sınır dışı edilmek. Bu gazetecinin yanıltıcı bir şekilde sunmaya niyeti olmayan bir hikâye sözü vermesi alışılmadık bir durum değildir.

Wilde Hamile Değil

Wilde'ın hamile olmadığını söylemeye gerek yok. Kadınlar Günü öyle olduğunu söyleyecek kadar ileri gitmezdi bile. O ve Styles kısa süre önce Endişelenme sevgilim .

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Olivia Wilde (@oliviawilde) tarafından paylaşılan bir gönderiTabloid Hiçbir Şey Bilmiyor

Sadece birkaç hafta önce bu tabloid, Styles'ın Miley Cyrus ile çıkmak ama o zaten Wilde ile çıkıyordu. Bu hikayede Cyrus'tan hiç bahsedilmiyor, bu yüzden açıkça bu tabloid, Styles hakkında sözde 'içeriden haberler' ile güvenilemez. Wilde ve Styles daha yeni çıkmaya başladı. Yolda bebek yok.

Dedikoducu Polis aynı zamanda birçok aptal bebek söylentisini de bastırdı. Bir İngiliz şarkıcı olduğunu iddia etti Lily Allen ve David Limanı olmadıklarında bekliyorlardı. İddiaya göre başka bir Britanyalı, Claire Foy bebek beklemek geçen yıl çocuk gelmedi. Kadınlar Günü bebek haberleri için iyi bir kaynak değildir.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Drew Carey Hollywood'dan Ayrılırken 'Fiyat Doğru' yu Bıraktı

Tiger Woods Geri Kazanmaya mı Çalışıyor Ex Lindsey Vonn?

Claudia Conway, Anne Kellyanne Tarafından Taciz Edildiği İddiasının Rahatsız Edici Videoları Paylaşıyor

Brad Pitt, Jennifer Aniston Fransa'da Evleniyor mu?

Prens Andrew ve Sarah Ferguson Yeniden Evleniyor mu?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.