Olivia Munn özel bir mesaj gönderdi arkadaşlarından birine Onların doğum günü için ve Instagram'da paylaşmak üzere birlikte 'en güzel' fotoğrafını seçti.Munn, kurnaz bir göz kırpması ve dışarı çıkmış dili ile o emojiyi mükemmel şekilde taklit etti. Yıldız, sadece bir çift pembe bikini altı ve eşleşen bir üstü açık ve altın kolye takıyordu. Söz konusu arkadaş LA emlakçı Fotoğraftaki arkadaşının maskaralıklarından açıkça keyif alan Bryce Pennel.“Doğum Günün Kutlu Olsun benim en tatlı arkadaşım !!!! Bu benim ve senin elimdeki tek fotoğraf değil, ama en müstehcen ... 'Seni bir milyon kez seviyorum' diye yazdı.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

L i v (@oliviamunn) tarafından paylaşılan bir gönderiPennel, 'Seni seviyorum !!' yazarak tatlı bir şekilde yanıtladı. zorunlu yangın emojileri ile. O değildi gönderiyi takdir eden tek kişi . Demi Lovato, büyük harflerle zikrederek, 'WELL DAMN SIS GO OFF' yorumunu yaptı, bu tam olarak Olivia Munn'un yaptığı gibi görünüyor. Cazzie David, 'Omg hothothothot' ekledi. Eğlenen Meredith Salenger kocasına dalga geçiyor , Patton Oswalt, daha önce Twitter'da Munn ile birlikte, 'Sana takıntılıyım. Şükürler olsun ben evlendim! Çok güzelsin. ' Munn karşılık verdi, 'Sana takıntılıyım !!'

Olivia Munn'un şu anda post prodüksiyonda iki filmi var, Menekşe ve Geçit . Eski G4 sunucusu da filme eklenmiştir Halep onu görecek Bir BM gazetecisini oynamak Suriyeli bir mülteciyle çalışmak. Ayrıca adlı bir projenin yıldızı ve yapımcısı olarak seçildi. Tekrar oynat geçen Haziran, ancak o zamandan beri bu filmle ilgili güncelleme yapılmadı.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Demi Rose Kimdir? Instagram Yıldızı Nasıl Şöhrete Çıktı?Jennifer Lopez 'Mucize Bebek'e Hamile mi?

Chrissy Teigen’in Hooters Üniforması Önemli Bir Parçası Eksik [Resme Bakın]

'Yürüyen İskelet' Keith Urban Sağlık Krizine Doğru mu Gidiyor?

Kanye West, Boşanmada Kim Kardashian'dan '50 Milyon Dolar' Hediye Aldı mı?