Dır-dir Olivia Munn gizemli bir adamla nişanlandı mı? Bir tabloid, aktrisin bilinmeyen bir adamla nişanlandığını iddia ediyor. Dedikoducu Polis hikayeyi araştırır.

Olivia Munn Gizlice Nişanlandı mı?

The National Enquirer Raporlar Munn, nişan parmağında bir yüzükle dışarı çıktıktan sonra nişan dedikoduları uyandırıyor. Oyuncu, derginin bahsettiği fotoğrafın çekildiği Ekim ayı sonlarında spor salonundan ayrılıyordu. Munn, e-spor takımı Philadelphia Fusion'ın başkanı Tucker Roberts ile ilişki içindeydi, ancak ikili kısa süre önce dağıldı.In welchem ​​Alter ist Bob Ross gestorben?

Olivia'nın Tucker Roberts'tan Ayrılmasının Nedeni Evlilik mi?

Gazeteye göre, Munn'un yüzüğü kimin için satın aldığını sorgulayan birçok hayranı var. Süpermarket gazetesi, oyuncunun önceki ilişkilerini gündeme getirerek Demir Adam 2 bir 'insan yiyici' başrolde, çünkü 'birkaç A listesindeki taliplerden oluşan bir dizi yaktı.' Yayın, Munn'un geçmişte gelin olmakla ilgilenmediğini belirttiğini, ancak içeridekilerin Munn'u evlenmek için 'özlem duyarak' Roberts'tan ayrılmasına neden olduğunu belirtti.

Olivia, Aaron'u evlenmek için çok zorladı. Zengin, ünlü bir koca istiyordu ve baskıyla boğulmuş hissetti.

Olivia Munn, Amerikan Müzik Ödülleri

(Tinseltown / Shutterstock.com)

Dedikoducu Polis ancak raporu oldukça şüpheli buluyor. Birincisi, Olivia Munn’ın parmağındaki bu yüzükle ilgili soru var. Gazetelerin onlarca kez bir ünlünün sırf parmaklarında bir yüzük ile görüldükleri için nişanlandığını varsaydığını gördük. Soruşturma üzerine, Dedikoducu Polis mücevher parçasının bir nişan yüzüğü olduğunu düşünmüyor. Munn’un Roberts ile olan ilişkisine gelince, ABD Haftalık bu onun Roberts'tan ayrıldı dostane idi. Oyuncu ayrıca evlilik hakkındaki düşüncelerine açık olmak önce.

Evlenme fikri beni her zaman birazcık yaptı… Bana… Veriyor… Bu kelimenin ne anlama geldiğini bilmiyorum… Sanki 'Burası sıcak, değil mi?' Bu 'Gerçekten mi?' Gibi ... Evet , Sonsuza kadar bir kişiyi seçecekmişim gibi hissediyorum.

Olivia Munn’un Aşk Hayatı Hakkındaki Gerçek

Bu nedenle, Munn'un Roberts'a kendisiyle evlenmesi için baskı yaptığı fikri yanlıştır. Dedikoducu Polis ayrıca birkaçını düzeltti Munn’un aşk hayatı hakkındaki söylentiler geçmişte. Şu an itibariyle, oyuncu bekar gibi görünüyor. Yine de bu, magazin gazetelerini gazeteciler hakkında sahte hikayeler uydurmaktan alıkoymadı. Randevu gecesi star.

Yıllar önce Enquirer iddia edilen Munn büyük bir kavganın sebebiydi Jennifer Aniston ve Justin Theroux arasında. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi araştırdıktan ve yanlış bulduktan sonra reddetti. Bu yılın başlarında, başka bir tabloid, KB , Tom Cruise'un bir romantizm peşinde Munn ile. O sırada Munn hala Rogers'la çıkıyordu ve raporu yanlış yapıyordu.

vin diesel und sein freund

Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlara bakıldığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.