TAMAM MI! hakkında yanıldı Angelina Jolie pek çok durumda tamamen uydurma ve tamamen yanlış hikayeleriyle. Ancak bu sefer, tabloid farklı bir düzeyde yanılıyor. Dergi, göğüs uçları gri bir tişörtün altında görülebilen aktrisin “ahlaksız” olmasına dikkat çekiyor. Sadece çocukça değil, Jolie'nin çifte mastektomi ve ardından göğüslerini yeniden yapılandırmak için ameliyat olduğu göz önüne alındığında, tamamen tatsız.

Altıncı sınıflar gibi, tabloid de bir manşette, Jolie'nin Disneyland'deki bir fotoğrafının yanı sıra, 'G-Rated değil! Angelina Jolie, Çocuklarla Disneyland Gezisi Sırasında Sütyeninden Kurtuldu. ' Açıkçası, yayının çocukça parçasının itici gücü, Jolie’nin meme uçlarının dik olmasıydı. Çıkış, Cumartesi günü şöyle yazdı: “Angelina Jolie, kızı Shiloh Jolie-Pitt'e dün kendisini - ve kasabadaki arkadaşlarını - Kamboçya'dan Disneyland'e getirdiğinde epik bir doğum günü sürprizi yaptı. Ama geri kalanımız da bir sürprizle karşılaştı. 'Henüz bir kez ergenlik öncesi 12 yaşındaki erkekler gibi görünmekle yetinmeyen yayın Jolie hakkında neşeli bir şekilde şunları kaydetti: 'Görünüşe göre Angie çok önemli bir maddeyi, sütyenini unutmuş.' -6 çocuklarla parkta dolaşırken hepsini sergiledi. ' Jolie'nin gri tişörtlü başka bir fotoğrafının yanında, magazin dergisi Jolie'nin kızı Zahara ile birlikte giderken 'kayıp iç çamaşırı konusunda çok endişeli görünmediğini' anlatmaya devam etti. Dergi daha sonra utanmazca duyarsız makalesini bitirdi: 'Angie’nin Disneyland görünümü hakkında ne düşünüyorsunuz?'

Bununla birlikte, bir kez olsun, habersiz çıkış, Jolie'nin BRCA1 genini taşıdığını öğrendikten sonra 2013'te çift mastektomi geçirdiğini ve bu da ona potansiyel olarak ölümcül meme kanseri olma şansının yüzde 87'sini verdiğinden bahsetmedi. Dergi, Jolie'nin hayat kurtaran ameliyatının ardından rekonstrüktif cerrahi geçirdiğini bir kez bile ima etmedi. Bunun yerine, yayıniğrenç bir şekildedikkatleri meme uçlarına çekmek için Jolie’nin göğüslerine odaklandı.

Belki okuyucular, derginin yanlış bir şekilde sürdürülen tamamen yanlış kapak haberi gibi alt düzey haberciliğine katlanabilirler. Jolie ve Brad Pitt Şükran Günü için yeniden bir araya geliyorlardı. . Ya da kapak hikayesi Dedikoducu Polis yanlış iddia edilen bozuldu, Jolie, Pitt ile tekrar bir araya gelmek istedi. ? Ama çift mastektomiden sonra rekonstrüktif cerrahi geçiren bir kadın hakkında göğüs şakaları? Bu yeni bir düşük TAMAM MI! o Dedikoducu Polis hayal bile edemezdim.

Kararımız

Dedikoducu Polis, bu hikayenin elimizden gelen en iyi şekilde doğru olduğunu belirledi.