TAMAM MI! hakkında yanlış hamilelik söylentilerinin çoğunu çürüten bir makale yayınladı. Jennifer aniston son 20 yılda. Bunu düşünürsek tuhaf bir parça Dedikoducu Polis Geçtiğimiz hafta, yaptığını iddia ettiği için magazin dergisini basmıştı. Brad Pitt 'Nin bebeği. Tabii ki, prizin kendisi, aktrisin hamile olduğunu aniden kabul etmesine rağmen yıllar boyunca sayısız makale yayınladı.

“Jennifer Aniston'ın Hamile! Yoksa O mu? Neredeyse 20 Yıl Boyunca Tüm Bebek Söylentileri ”, magazin web sitesinde yayınlanan bir manşet okuyor. Ekteki makale, Aniston hakkındaki hamilelik söylentilerinin, aktrisin 'Friends' dizisinde oynadığı ve Pitt ile çıktığı '1999 yılına dayandığını' belirtiyor. Çıkış, 'hiç kimsenin kamuoyunda Aniston'dan daha fazla baskı görmediğini' söylüyor. Bir kere daha, TAMAM MI! diğer magazin gazeteleri kadar suçlu.Dergi oradan 'neredeyse yirmi yıllık hamilelik söylentileri ve bunların nasıl ilerlediğine' dair örnekler veriyor. Yıllar geçtikçe, Aniston yanlış bir şekilde Pitt, Vince Vaughn, John Mayer, Gerard Butler ve sadece birkaçı olan kocası Justin Theroux tarafından hamile bırakıldı. Rağmen TAMAM MI! şimdi bu haberlerin hiçbirinin doğru olmadığına işaret etmeye karar veren tabloid, sayısız kez çoğunluğa atladı.

Aslında, derginin geçen hafta yayınlanan son kapak hikayesinde Aniston, Pitt'in bebeğine hamileydi film yıldızı ile sözde uzlaştıktan sonra. Dedikoducu Polis ortaya çıkar çıkmaz kapak hikayesini çürüttü. Her iki yıldızın temsilcileri bize tekrar tekrar bir araya gelmediklerini söylediler ve İnsanlar son zamanlarda bunu onayladı Pitt ve Aniston 'yıllardır birbirlerini görmediler.'

Yine de derginin eski sevgililer hakkındaki son makalesi yanlış bir şekilde 'aylardır gizlice buluştuklarını' iddia ediyor. Çıkış, sözde 'romantik buluşmalarından' birinde Aniston'ın bebek sahibi olmasını önerdiğini ve Pitt'in de kabul ettiğini söylüyor. Oyuncuya yakın bir kaynak anlatmadan önce habere güldü Dedikoducu Polis isminin açıklanmaması koşuluyla saçma olduğunu. Yukarıda belirtildiği gibi, eski eşler herhangi bir sıfatla geri dönmezler.

O esnada, TAMAM MI! aktrisi yanlış bir şekilde hamile bırakma konusunda uzun bir geçmişe sahip, bu yüzden magazin gazetesinin yanlış hamilelik söylentileri listesi oldukça kafa karıştırıcı. Geçtiğimiz Ağustos ayında dergi, sahte bir kapak haberi yayınladı. Aniston, 48 yaşında 'mucize bebeği' doğuruyordu. 10 ay geçti ve hiçbir çocuk gelmedi. Özetlemek gerekirse, Aniston'ı yanlışlıkla hamile bırakarak yıllarca harcayan bir tabloid, eski kocasıyla bebek sahibi olduğunu söyledikten sonra 20 yıllık hamilelik söylentilerini doğrudan çürütüyor. Ne yazık ki, Dedikoducu Polis şüpheli tabloid son haberi tamamen unutacak ve ileriye dönük daha fazla hamilelik söylentisi yayacak. Aşağıda geçen haftanın kapak hikayesine göz atın.

Jennifer Aniston Brad Pitt Hamile Kapak

(OK Dergisi)

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.