Sadece ayın yarısına gelmiş olabiliriz, ancak şimdiden bir sürü ünlü haberi ve dedikodu yapıldı. Eski skandallardan yeni tartışmalara kadar pek çok sürpriz yaşanmadı. İşte bu haftadan bugüne kadar kaçırmış olabileceğiniz şeyler.Barack Obama eşi Michelle Obama ile ayakta bir takım elbise içinde

(K2 görseller / Shutterstock.com)Michelle Obama, Barack'a 175 Milyon Dolarlık Boşanma Ültimatomu Veriyor mu?

Göre National Enquirer , Obama’nın evliliği, gelecekleri ve mali durumları konusunda aylarca süren kavgaların ardından 'pamuk ipliğine bağlı' durumda. İçeriden gelen bir bilgiye göre, işler yakında değişmezse 44. başkan '175 milyon dolarlık boşanma ile karşı karşıya kalabilir'. İşte yüksek profilli çift hakkında bildiklerimiz.

Kate Middleton çiçekli bir elbiseyle gülümsüyor

(Bart Lenoir / Shutterstock.com)Kraliçe Elizabeth Kate Middleton'ı Daha Fazla Çocuk Sahibi Olmaktan 'Yasakladı' mı?

Bir saray mensubu, Middleton'ın her zaman 'altı çocuk sahibi olma hayali' yaşamış olduğunu söylüyor. Enquirer . Prens Harry ve Meghan Markle’ın The Firm’ten ayrılmasının ardından Kraliçe Elizabeth, Cambridge Düşesine kraliyet görevlerine odaklanacak daha fazla çocuk sahibi olmaktan kaçınmasını emrediyor. Kraliyet ailesinin gelecekleriyle ilgili planlarında olan budur.

George Clooney eşi Amal Clooney ile gülümsüyor

(magicinfoto / Shutterstock.com)

Rapor: George Clooney, Karısı Amal Tarafından Sağlık Korkusundan Sonra İçmeyi Bırakmaya Zorlandı

George’un geçen yıl acil olarak hastaneye kaldırılmasının ardından, karısının onu herhangi bir kapasitede içmekten alıkoyduğu bildirildi. Amal'ın endişeleri arasında, bu yıl ödül sezonunda tur atmak zorunda kalabileceği gerçeği yer alır, ancak kocası giderek daha fazla hayal kırıklığına uğramaktadır. Tartıştığı iddia edilen çifti burada kontrol ettik.Çok renkli bir elbiseyle gülümseyen Lori Loughlin

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)

Lori Loughlin Şimdi Mossimo Giannulli'yi Üniversiteye Kabul Skandalı Nedeniyle Boşanıyor?

Tartışma haberi çıktıktan sonra Loughlin ve Giannulli’nin evliliğinin sonu hakkında söylentilerin yayılmaya başlaması uzun sürmedi. Çifte yakın bir kaynak söylendiğine göre Yaşam tarzı Hapishanede yattıktan sonra, Loughlin 'onu koruyamayan bir adamla evlenmek istemedi.' İşte üniversiteye giriş skandalı çiftiyle ilgili son gelişmeler.

Gümüş bir elbise içinde Gisele Bundchen ile gülümseyen smokinli Tom Brady

(Sky Cinema / Shutterstock.com)

Tom Brady, Gisele Bundchen Evliliği Boşanmanın Eşiğinden Kurtardı mı?

Temasta Brady'nin geçen yıl karısıyla olan ilişkisini, ikisi ailesi için yaptıkları konusunda kavga ettikten sonra zar zor kurtardığını söylüyor. Çifte yakın bir kaynak olan Bündchen, Buccaneers oyun kurucusu karısını ve çocuklarını kendi kariyerine odaklanmak için görmezden gelirken, onun “multi milyon dolarlık modellik kariyerini ailesini büyütmek için feda ettiğini” biliyordu. Hikayeye baktığımızda bulduğumuz şey buydu.