Bu haftanın magazin iddialarından biri O.J. Simpson gizlice buluştu Khloe Kardashian ve ona biyolojik kızı olduğunu söyledi. Hikaye tamamen uydurma. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Wer schließt sich der Ansicht an?

Yıllardır, gözden düşmüş eski futbolcunun, 1995 cinayet davasında rahmetli babası Robert'ın Simpson'ı temsil ettiği Kardashian'ın biyolojik babası olduğuna dair sahte bir komplo teorisi var. Göre Star , reality yıldızı geçenlerde, babalık söylentilerinin doğru olduğu 'bomba kabuğunu' kıran Simpson'la bir görüşme yapmak için Las Vegas'a gitti.Sözde bir kaynak dergiye, 'Khloe bunu çok uzun süredir unutmuştu, ancak anne olmak onun [soyuyla ilgili] gerçeği bilmenin önemli olduğunu anlamasını sağladı' dedi. 'Görünüşe göre, oldukça gergin ve ağlamaklı bir yüzleşmeydi ama Khloe nihayet gerçeği öğrenme yolunda.' İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, Kardashian'ın onay almak için bir DNA testi yapmayı planladığını söylüyor, ancak Simpson'ın gerçek babası olduğu ortaya çıkarsa, 'onun da [bebeği True Thompson’ın] hayatında olmasını isteyebilir.'

Derginin hikayesi tamamen kurgudur. Geçen yıl, Simpson, TMZ'ye Kardashian’ın babası olmadığını söyledi. . Gerçek yıldızın hamileliğini ilan etmesinden kısa bir süre sonra, bir fotoğrafçı eski NFL oyuncusuna 'tebrikler sıralı olup olmadığını' sordu ve 'Pekala, [Robert Kardashian] için Tanrı ruhunu korusun, evet ... Sanmıyorum benim için bununla hiçbir ilgim yok. '

Bu arada, Simpson’ın avukatı, Dedikoducu Polis bu devam eden anlatının sahte olduğunu. 'Bay. Simpson başından beri herhangi bir Kardashian çocuğuyla ilgili babalıkla hiçbir ilgisi olmadığını söyledi (Kris Jenner'ın yaptığı gibi), ancak kesinlikle hepsinin iyi olmasını diliyor ”dedi avukat geçen yıl Star yanlış rapor etti Simpson, sözde 'torununu' görmesi için Kardashian'a yalvarıyordu.

Simpson, silahlı soygun nedeniyle dokuz yıl hapis yattıktan sonra 2017'de hapisten çıktığında, Star hemen iddia etti Kardashian'ı arayıp gerçek babası olduğuna dair söylentilere değinmek için aradı . Bu saçmalıktan önce, dergi yanlış bir şekilde şunu bildirdi: Simpson ve Kardashian DNA testleri yapacaktı hapishaneden salıverilmesi üzerine.

Magazin dergisinin devam eden destanı temelsizdir. Simpson, Kardashian ve annesi, eski NFL oyuncusunun realite yıldızının babası olduğuna dair saçma teorileri reddetmek için rekor kırdı. Ne yazık ki, Star sadece sahte önermeyi bırakmayacağım. Konuyla ilgili bu son rapor daha çok yalan.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.