Yaptı O.J. Simpson gerçekten ara Khloe Kardashian Biyolojik babası olduğu söylentilerine değinmek için hapisten çıktıktan hemen sonra? Bu haftanın yeni magazin dergilerinden birinde iddia edilen iddia, eski futbolcunun ailesiyle yeniden bağlantı kurmak için çaresiz olduğunu söylüyor. Dedikoducu Polis ancak, kaydı düz bir şekilde ayarlayabilir.

Haifischbecken Nettowert 2017

Simpson, silahlı soygun nedeniyle dokuz yıl hapis yattıktan sonra bu ayın başlarında şartlı tahliyeyle serbest bırakıldı ve son sayısında bir makale yayınlandı. Star Özgür bir adam olarak ilk iş emrinin Kardashian'a ulaşmak olduğunu iddia ediyor. Sözde 'içeriden' biri dergiye şöyle diyor: 'Hapisten çıktığı gün Khloe ile telefondaydı. Khloe'ye onu taciz etmek için aramadığını, sadece üsse dokunmak için aramadığını söyledi çünkü o ve kardeşi Rob yıllardır aklında. 'Elbette, Simpson'ın 80'lerde Kris Jenner ile bir ilişkisi olduğu ve onun en küçük iki Kardashian kardeşin gerçek babası olduğu yönünde devam eden bir komplo teorisi var. İddia hem yanlış hem de saçma, ancak tabloid'in iddia edilen kaynağı, '[Khloe ile] yüz yüze görüşmeyi önerdi, böylece tüm babalık söylentileri için özür dileyebilir ve hatta isterse DNA testi yaptırabilir.' Görünüşe göre sahte içeriden biri, Kardashian, erkek kardeşi ve annelerinin şimdi onu teklifi kabul etmeyi düşündüklerini söylemeye devam ediyor.

Fakat Dedikoducu Polis Kardashian klanına yakın bir kaynakla görüştü ve sadece Simpson'ın hapishaneden salıverildikten sonra Khloe'yi veya ailedeki başka birini aramadığını bize garanti etti. Piyasanın olaylara ilişkin açıklamasının tamamen 'saçma' olduğu söylendi. Maalesef, bu pek ilk değil Star Muhtemelen iki Kardashian'ın babası olan Simpson'ı çevreleyen sahte anlatıyı zorlamaya çalıştı.

Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için Temmuz ayında tabloid gazetesini basmıştı Simpson ve Kardashian DNA testi yapıyorlardı babalık sorununu çözmek için hapisten çıktıktan sonra. Bundan önce, derginin sahte kapak hikayesini ortaya çıkardık. Jenner ve Simpson'ın bir ilişkisi vardı . Konuyla ilgili bu son makale aynı derecede temelsizdir.

Lady Gaga ist verheiratet

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.