O.J. Simpson yalvarmıyor Khloe Kardashian 3 aylık bebeği sözde 'torununu' görmesine izin vermek için Doğru saçma bir tabloid haberine rağmen. Dedikoducu Polis bu hikayeyi özellikle çürütebilir. Simpson’ın avukatı bunu saçmalık olarak reddediyor.

Göre Star , eski futbolcu Kardashian'ın biyolojik kızı olduğuna inanır ve artık kendi kızı olduğu için küçük kızla tanışmak için çaresizdir. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye 'O.J. Şimdi, Khloe'nin kızı olduğuna her zamankinden daha fazla inanıyor çünkü True, oğlu Justin'in bebekken yaptığı gibi görünüyor. 'Sözde kaynak şöyle devam ediyor: 'Artık hapisten çıktığı için ailesini etrafta görmek istiyor, ama gerçekten fazla ailesi kalmadı. True onun torunuysa, kesinlikle hayatının bir parçası olmak istiyor. ' Prizin şüpheli habercisi ayrıca, Kardashian'ın Simpson'ın tüm iddia edilen savunmalarını görmezden geldiğini ileri sürerek, 'Kızını bir cinayet zanlısıyla tanıştırmasının imkanı yok' diye ekliyor.

Bu inanılmaz hikaye hakkında hiçbir şey uzaktan doğru değil. Dedikoducu Polis Simpson’ın avukatıyla görüştü ve bize kayıtta 'Mr. Simpson, başından beri herhangi bir Kardashian çocuğuyla ilgili babalıkla hiçbir ilgisi olmadığını söyledi (Kris Jenner'ın yaptığı gibi), ancak kesinlikle hepsinin iyi olmasını diliyor. Tek arzusu, iyi arkadaşı Robert Kardashian'ın hala çocuklarının ve torunlarının tadını çıkarmak için yaşıyor olmasıydı. '

O esnada, Simpson kendisi TMZ'ye söyledi bu yılın başlarında Kardashian’ın babası olmadığını söyledi. Bir fotoğrafçı, realite yıldızının hamileliğiyle ilgili 'tebrikler sıralı mı?' Diye sorduğunda, eski NFL oyuncusu '[Robert Kardashian] için Tanrı ruhunu korusun, evet ... Benim için düşünmüyorum, ben bununla hiçbir ilgisi yok. '

Ne yazık ki, Star bir süredir bu sahte anlatıyı zorluyor. Dedikoducu Polis Yanlış bir şekilde iddia ettiği için geçen yıl tabloid gazetesini basmıştı. Simpson, söylentilere değinmek için Kardashian'ı aradı o onun gerçek babası. Bundan birkaç ay önce, dergi yanlış bir şekilde şunu iddia etti: Kardashian ve Simpson DNA testi yapıyorlardı biyolojik babası olup olmadığını belirlemek için.

Sonuç : Magazin dergisi okuyucuların Simpson'ın True'nun torunu olduğunu düşündüğüne inanmasını istiyor, ancak eski futbolcu Kardashian'ın gerçek babası olmadığını açıkça belirtti. Simpson'ın avukatı bu gerçeği yineliyor: Dedikoducu Polis . Güvenilmez çıkış, gerçeklik yıldızının bir bebeği olduğu için bu çılgın hikayeyi geri dönüştürmektir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.