Kelly Clarkson , Amerikan İdolü yıldız ve koç Ses kocasından boşanma davası açtı Brandon Blackstone yedi yıllık evlilikten sonra Haziran ayında. Şimdi, bir numerolog bir tabloid'e bu karardan pişman olacağını söylüyor. Dedikoducu Polis araştırır.

Boşanmak İçin Kötü Bir Zaman

Sayfanın son baskısında bir makale National Enquirer çiftin “Kişisel 2 Ay” ında olması nedeniyle dosyalama yapmanın bir hata olduğunu söyleyen bir numerologla yapılan bir röportajda yer alıyor. 'Ünlü numerolog' yayına şöyle diyor: '' Kişisel 2 Ayı 'sizi çok duygusal hissettiriyor. Çok sinirleniyorsun, kavga ediyorsun ve sonunda pişman olduğun şeyler söyleyeceksin! 'Nümerolog, çiftin aynı zamanda 'Evliliklerinin klostrofobik ve kontrolden çıktığını düşündüren' 5 Kişisel Yılında olduğunu açıklıyor. 'İstediğini yapma özgürlüğünü istediğin zaman bu,' dedi ve ekledi,

Koronavirüs ile Kelly ve Brandon'ın bu tür bir özgürlüğü olamazdı ve bu onların evliliklerini gerçekten incitti.

Görünüşe göre şarkıcıyla tanışmamış gibi görünen bu numerolog, Clarkson için bazı karşılıksız ve neredeyse kesinlikle istenmeyen tavsiyeler ekleyerek, “Müşterilere 'Kişisel 5 Yılında' bir ilişkiyi ASLA bitirmemelerini söylüyorum çünkü sonunda pişman oluyorlar. ! ' Lisanslı bir terapist olmayan numerolog, sanki bu saçma 'tavsiye' yeterli değilmiş gibi, 'Haftalık randevu geceleri için buluşmak onlara eskiden olduğu gibi sevgiyi yeniden canlandırma şansı verir.'

Brandon Blackstone ve Kelly Clarkson, kırmızı halı etkinliğinde birlikte.

(Ücretsiz /Shutterstock.com)

Bu Hikaye Sadece Aşağılayıcı

Dürüst olmak gerekirse, Dedikoducu Polis nereden başlayacağından emin değil. Yeni başlayanlar için, numerolojinin bilim açısından avuç içi okuma ve taro kartlarıyla bir yere düştüğünü gerçekten söylemek gerekiyor. Yani bu bir bilim değil. Bu bir batıl inançtan başka bir şey değildir. Daha iyi bir terim olmadığı için, bu saçmalık.

Ama burada magazin dergisine seslenmemizin nedeni bu değil. Açıkçası, bir yayının böyle bir hikaye basması acımasız. Clarkson ve Blackstone'un birlikte iki çocuğu var ve birlikte uzun bir geçmişe sahipler. İkili 2006'da bir araya geldi ve bir araya gelmeden önce yıllarca arkadaş kaldı. 2012'de nişanlandılar ve Ekim 2013'te evlendiler. Kızları River Rose 2014'te doğdu ve oğlu Remington Alexander onu 2016'da izledi.

Yazarların, böyle saçma bir hikayeyle birinin özel işlerine burnunu sokmaktan daha iyi işleri yok mu? Bu kesinlikle Kelly Clarkson ve ailesi için zorlu ve duygusal bir zaman, neden kesinlikle çok ama çok yürek burkan bir karardan pişman olacağına dair sahte bir bilim iddiasıyla yaralanmaya hakaret eklesin? Normalde bu web sitesinde yaptığımız gibi burada gerçekten 'iflas edecek' bir hikaye yok, ama geçmesine de izin veremezdik.

Maalesef bu bir sürpriz değil

Dedikoducu Polis çağırdı Enquirer geçmişte Clarkson hakkında aşağılayıcı ve saçma hikayeler için daha önce. 2017'de iddia edilen itibarsız kağıt Kelly Clarkson tuvaleti tıkamıştı Victoria döneminden kalma bir malikanede çalıştığı bildirildi. 'Never Pooh Pooh A Kelly Clarkson Scoop' gibi bir manşetle, magazin gazetesinin ne kadar aşağılayıcı olabileceğini görmek kolaydı. Doğrulandığı gibi, tüm hikaye elbette sahteydi. Dedikoducu Polis duruma aşina olan kendi kaynağımız tarafından - aslında banyo durumu olmadığını söylüyordu. Magazin gazeteleri her zaman gülünçtür, ancak yayınlar düpedüz kaba ve duygusuz olunca en çok çağrılmaları gerekir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.