Kıvılcım öldü mü Gwyneth Paltrow 'In evliliği? Bir tabloid, kendisi ve kocası olduğunu iddia ediyor, Brad Falchuk birbirleriyle arası iyi olmayabilir. Dedikoducu Polis hikayeyi araştırır.

Kanye West ist ein Klon

Gwyneth Paltrow ve Brad Falchuk’un Evliliği Kötüleşti mi?

Bir parkta bankta oturduğunuzu, kocanızla konuşurken, paparazziler ve izleyiciler tarafından kapıldığınızı hayal edin. Gwyneth Paltrow ve Brad Falchuk'a olan buydu. Ancak göre Kadınlar Günü , masum gezinti çirkin bir tükürüğe dönüştü. Sahneyi 'kamuya açık bir iflas' olarak adlandıran magazin dergisi, Paltrow ve Falchuk'un evliliğinin 'bir engelle karşılaştığını' ileri sürüyor ve aktrisin arkadaşları, Paltrow'un mükemmel modern aileyi sunma arzusunun kocası için 'biraz zor' hale geldiğini ima ediyor. yutmak.Brad Artık Numara Yapmaya Devam Edemiyor mu?

Sözde bir arkadaşı yayına, 'Bu onun üzerine baskı yapıyor,' dedi. Çıkış, Paltrow’un eski kocası Chris Martin ile uyumlu ilişkisine dair sürekli coşkusunun Falchuk’un sinirlerini bozduğunu açıklıyor. New York'taki park bankında çiftin 'gergin' bir konuşma yaptığını gören bir kişi 'artık orada kıvılcım yok' diyor.

Bir İlişkiyi Bir Fotoğraf Nedeniyle Asla Yargılamayın! İşte Gerçek

Bir tanığın, ikilinin sohbetini izleyerek çiftin evlilik sorunları yaşadığını söylemesi ilginç. Bu kaynak biraz daha uzun süre kalsa, muhtemelen Gwyneth Paltrow ve Brad Falchuk'u görürlerdi. bir öpücük de paylaş . Dedikoducu Polis İkisinin aynı bankta aynı konuşmayı yapan daha fazla fotoğrafını buldu ve gördüğümüz resimlerden ikisi evliliklerinde herhangi bir kıvılcım kaybetmiş gibi görünmüyordu. Tabloid, çiftin bir görüntüsünü aldı ve bunu, kitaptaki en eski numara olan tamamen sahte bir rapor icat etmek için kullandı.

Tabloidlerin Gwyneth Paltrow Hakkında Hiçbir Fikri Yok

Bu ilk değil Kadınlar Günü Gwyneth Paltrow hakkında yanlış hikayelere kapıldı. Örneğin, Gwyneth Paltrow'un Eylül ayında, gazeteci Gwyneth Paltrow'un Chris Martin ve Dakota Johnson için bir düğün düzenleyin . Paltrow ve Martin ne kadar iyi anlaşsa da, Dedikoducu Polis aktrisin eski kocasına bir düğün düzenlediğinden çok şüpheliydi. Şüphelerimiz, makalenin saçma olmanın ötesinde olduğunu söyleyen aktrisin sözcüsü tarafından doğrulandı.

Derginin Paltrow ve Johnson'ı ne zaman ifade ettiğini unutmayalım birlikte terapiye gitti sorunlarını çözmek için. Dedikoducu Polis sahte raporu düzeltti çünkü Paltrow hiçbir zaman Grinin Elli Tonu star.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Joel ve Victoria Osteen Arasındaki Ağır Söylenti Boşanmanın Ardındaki Gerçek

Julia Roberts Kocası Tarafından Kısa Mesaj Yoluyla Terk Edildi mi?

Rapor: Jennifer Aniston, Brad Pitt ile Nişanlandı 'İpuçları'

Miranda Lambert & Blake Shelton Scheidung

Rapor: Barbra Streisand 'Blindsided', Divorce Papers

Dolly Parton, Melissa Villasenor’un 'SNL' İzlenimine Tepki Veriyor

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.