İki yıl önce bir tabloid iddia edildi Brad Pitt ve Jennifer aniston arka bahçesinde evlendi. Bu hiç olmadı. Dedikoducu Polis Sahte hikaye çıktığında ve bir yıl sonra magazin düzmece raporu düzeltemedikten sonra tekrar bozuldu.

Bu parçaya geçmeden önce, birçok insanın umut ettiklerine rağmen şunu açıklığa kavuşturalım: Brad Pitt ve Jennifer Aniston bir araya gelmiyor . Evet, ikisi 2004'te ayrıldıklarından beri dostça kaldılar. Ancak, Pitt’in Angelina Jolie ile olan evliliği ve Aniston’un Justin Theroux ile olan evliliğinin sona ermesi, ilişkilerini yeniden alevlendirdikleri anlamına gelmiyor. Bununla birlikte, çok uzun zaman önce olmayan bu hikayeye bir göz atalım.Gibi Dedikoducu Polis iki yıl önce haber veren tabloid, Temasta, yanlış iddia edildi Brad Pitt ve Jennifer Aniston arka bahçesinde yeminlerini yeniledi . Çıkış, sözde nikahlara Pitt’in altı çocuğu ve “sağdıcı” George Clooney'nin katıldığını iddia ediyordu. Dergi, anlatısını desteklemek için, kapağında smokinli Pitt ve beyaz elbiseli Aniston'ın 'sözde' düğününde bir fotoğrafını kullandı. Çıkış ayrıca, bu iddia edilen olayın 'ayrıntılarını' veren isimsiz ve izlenemeyen bir kaynağın sözlerini de kullandı.

vin diesel d & d kuchen

Dedikoducu Polis Yanlış hikayeyi tekrar ortaya çıktığı zaman bozmuştu ondan bir yıl sonra . Sahte hikayeyi ifşa etmemizin çeşitli nedenleri vardı. Yeni başlayanlar için, o sırada Pitt ve Aniston’un ayrı boşanmaları sonuçlanmadı, bu da ikisinin evlenmesini bile imkansız hale getiriyordu. Ayrıca, çıkışta, yanıltıcı ve aynı zamanda sinsi olan, ikisinin ayrı durumlarda fotoğraf alışverişi yaptıkları fotoğraflar kullanıldı. Son olarak, tabloid, hikayesini desteklemek için sahte bir içeriden birinin sözlerini kullanırken, Dedikoducu Polis Makaleyi 'uydurma' ve 'gülünç' olarak adlandırmak için kayda geçen Aniston'ın bir temsilcisiyle konuştu.

Dahası, bu ilk veya son sefer olmayacaktı, çıkış okuyucularını bu saçmalığa inanmaları için kandırmaya çalıştı. 2019'un başında magazin gazetesi Brad Pitt ve Jennifer Aniston birlikte bir kız çocuğu doğuruyorlardı . Hikaye, eski çiftin bir kızları olduğunu arkadaşlarına açıkladıkları bir 'cinsiyet ifşa partisi' düzenlediğini iddia ediyordu. Gülünç senaryo asla gerçekleşmedi. Dedikoducu Polis daha güvenilir bir kaynaktan hikayenin sahte olduğunu öğrendi.

Wo ist John Goodman jetzt?

Bundan önce, dergi iddia etti Pitt ve Aniston düğün ve bebek yapıyorlardı . Yayının sahte raporu, çiftin Aniston'ın Justin Theroux'dan ayrılmasından kısa bir süre sonra 'uzlaştığını' ve ikisinin boşanmaları için acele ettiklerini ve bir yaz düğünü için bastırdığını iddia ediyordu. ' Bu da doğru değildi. Dedikoducu Polis bu hayali makaleyi de bozdu.

Gördüğün gibi Temasta ve diğer bazı kanallar, hayranlarının Jennifer Aniston ve Brad Pitt'in romantizmini yeniden alevlendirdiklerini umarak yarardan çok zarar veriyor. Gerçekte, olmuyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.