Are Nicole richie ve Joel Madden ayrı hayatlar mı yaşamak? Bu hafta magazin dergilerinden gelen iddia bu. Dedikoducu Polis araştırıldı ve şimdi öğrendiklerimizi açığa çıkarabiliriz.

'Ayrı yaşamlar' iddiası yeni sayısında bulunabilir. Star , çiftin ilişkilerindeki 'çatlakların' 'gösterilmeye başladığını' iddia ediyor. Tabloid, Richie ve Madden'in artık 'randevu geceleri' ne zamanları veya ilgileri olmadığını iddia ediyor ve Richie'nin Jennifer Meyer'ın son doğum günü partisine katıldığını gösteriyor. Sözde 'kaynak', dedikodu dergisine, müzisyenden bu tür buluşmalara katılmasını 'istemeyi bıraktığını' iddia ediyor çünkü Madden genellikle 'şikayet ediyor' ve 'moda arkadaşlarıyla hiçbir ortak yanı yok'. Geçtiğimiz aylarda Cameron Diaz ve Chrissy Teigen ile birlikte takıldılar.Yine de çıkış, Richie'nin kocasını evde bırakmadığı zamanlarda, rock'çı onu terk ediyor, tıpkı 'The Voice Australia' yı aşağı çekerken olduğu gibi. Yayın, Richie’nin yeni NBC komedisi “Harika Haber” e referans olarak devam ediyor ve ona “geri dönüş” diyor. Ancak sözde muhbir, Madden'in başlangıçta projeyi 'desteklemesine' rağmen, şimdi 'evliliklerini daha da zorlaştırdığını' iddia ediyor.

Yine de, magazin dergisi ve bahsi geçen habercisi Madden'in artık karısının TV şovunu 'desteklemediğini' ima etse de, dizinin tanıtımlarını birkaç gün önce de dahil olmak üzere Twitter'da düzenli olarak paylaştığından bahsetmiyor. Ve bu makalenin yayınlanmasından bir hafta önce takipçilerine, 'Şu anda @nbcgreatnews izliyorum' dedi, bir ateş emojisi ve bir de gülme emojisi dahil.

Çok daha yakın zamanda, sadece saatler önce, Good Charlotte paravanı, Richie’nin 'Lip Sync Battle' daki görünüşünü övmek için Instagram'a gitti. Halkın bağırışları iki tarafa da gider. Geçen hafta Richie, kendi Instagram sayfasında FaceTime Madden'e çalıştığı bir fotoğraf yayınladı. Bu da tuhaf Star dergi daha önce 2015'te şunu iddia ettiğinde, çiftin ilişkisinin 'çatlaklar göstermeye başladığını' sürdürmek Richie ve Madden’in evliliği 'çöküyordu'. Aslında, Dedikoducu Polis Bu tür yalanlar için çıkışını, yayının yanlış söylediği 2011 yılına kadar geride bıraktı. Richie ve Madden evlilik sorunları yaşıyordu. .

Jamie Foxx Katie Holmes verlobt

İşte beş yıldan fazla bir süre sonra buradayız ve magazin dergisi, yıldızları uçtaki bir çift olarak yeniden resmetmeye çalışmakla kalmıyor, aynı zamanda geçmişte bu kadar yanlış iddialarda bulunmamış gibi davranıyor. Dergi elbette gerçeği söyleyebilirdi, bu da şudur: Madden ve Richie çalışma yükümlülükleri nedeniyle fiziksel olarak sıklıkla ayrıdır, ancak bu senkronize olmadıkları anlamına gelmez. Sanki sosyal medya paylaşımları, hayatlarının nasıl iç içe geçtiğine dair yeterli bir gösterge değilmiş gibi, Dedikoducu Polis duruma yakın bir kişi tarafından Richie ve Madden'in yaşam tarzlarına bağlı kaldığı söylendi. Hayatları ne kadar 'ayrı' veya birlikte olursa olsun, onlar için işe yarayan budur. Bir gazetecinin bunu yargılaması için hiçbir sebep yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis her iki şekilde de bir karara varamaz.