Are Nicole richie ve Joel Madden gerçekten yaklaşan TV şovu yüzünden boşanmaya mı yöneldi? Gazetelerden birinin iddia ettiği şey bu. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

Richie, başlıklı bir komedi dizisinde başrolde. Nikki Fre $ h Önümüzdeki ay hizmete girecek olan dijital platform Quibi için. Gösteri, moda tasarımcısının rapçi alter egosuna dayanıyor. Göre TAMAM MI! Avustralya , Richie’nin evliliği artık bir ipte asılı kalıyor çünkü kocası çalışmakla meşgulken iki çocuğuna bakamıyor.Sözde bir kaynak dergiye “Hollywood'da çok sık görüyorsunuz” diyor. 'Bir kadın yıllarını bebeklerini büyütmeye adadıktan sonra geri adım attığında, kocası - özellikle de kendi adına ünlüyse - çoğu kez okula gitmek için bırakılmakla baş edemiyor.' Güvenilmez kaynak şöyle devam ediyor: “Joel onun işgücüne geri dönmesi içindi, ancak gerçekle başa çıkması zor oldu. Yeni müzik yazmak için biraz boş zamanı olacağını umuyordu ama bunun hiçbir yolu yoktu. Hayal kırıklıkları kaynadı ve her zamankinden daha çok çekişmeye başladılar. '

Bob Marley starb an was

Şüpheli habercisi devam ediyor, “Romantizm neredeyse bitti. Nicole bunun başlarına gelebileceğini hiç düşünmemişti, ama süründü ... Bu zorlu dönemden geçemezlerse, işler onlar için çok çirkinleşebilir, özellikle de para ve çocuklar söz konusu olduğunda. '

Prizin önermesi çok az mantıklı. Richie, on yıldan fazla bir süredir moda kralı olmuştur. . Eski reality yıldızı, yol boyunca anneliği yönetirken, yaşam tarzı markası House of Harlow 1960'ı 2008'de piyasaya sürdü. Aslında, başarılı bir marka oluşturmanın ve yönetmenin bir TV dizisi çekmekten daha fazla zaman ve enerji gerektirmesi çok muhtemeldir. Tabloid’in hatalı makalesi Richie’nin bir moda tasarımcısı olarak kariyerinden hiç bahsetmiyor.

O esnada, Madden geçen ay Instagram fotoğrafını paylaştı Yuvarlanan kaya makale Richie’nin yeni şovuna eşlik edecek rap albümü hakkında. Doğru - rapçi alter egosu hakkında bir TV dizisi yapmanın yanı sıra, yandan bir albüm kaydediyor. TAMAM MI! Avustralya Görünüşe göre bu projenin farkında değil - tıpkı Richie'nin birkaç yıldır evde çocuklarıyla oturmadığının farkında görünmediği gibi.

Her şeye rağmen Madden, eşinin yarı zamanlı bir oyunculuk gösterisi ve bir moda girişimcisi olarak tam zamanlı bir işle birlikte hokkabazlık yaptığı yan işini tanıtmaya karar verdi. Aynı zamanda kendini adamış bir anne ve Richie ve Madden, 2008'de ilk çocukları doğduğundan beri kariyerlerini ve ebeveynliklerini başarılı bir şekilde dengelediler. Bir TV şovunda çalışırken birdenbire sorunlar yaşadıkları fikri gülünç. Çifte yakın bir kaynak, Dedikoducu Polis kuruluşun raporunun temelsiz olduğu.

Bu aydan daha erken, Dedikoducu Polis bozuldu National Enquirer haksız yere iddia etmek için Richie’nin germafobisi evliliğinde sorunlara neden oluyordu . Bu hikaye de saçmaydı. Mutlu eş güçleniyor.

Kaynaklar

  • Kral, Michelle. 'Nicole Richie, Reality TV Yıldızından Moda Tasarımcısına Nasıl Evrildi.' Forbes, 27 Haziran 2018.

  • Joel Madden Instagram'da. 11 Şubat 2020.

  • Broman, Laura. 'Nicole Richie’nin Joel Madden’la Evlilik Sorunlarına Neden Olan Germafobisi?' Dedikoducu Polis, 5 Mart 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.