Dır-dir Nicole richie kayınbiradını gördükten sonra başka bir bebek sahibi olmak için istekli Cameron Diaz ilk çocuğuna hoşgeldin mi? Gazetelerden birinin söylediği şey bu. Dedikoducu Polis hikayenin uydurma olduğunu doğrulayabilir.

melissa mccarthy verliert an gewicht 2016

Richie, 12 yaşındaki bir kızı ve 10 yaşındaki bir oğlunu kocasıyla paylaşıyor Joel Madden ama göre Yaşam tarzı Benji Madden ile paylaştığı Diaz’ın 1 aylık kızıyla tanıştıktan sonra bir bebek daha istiyor. Sözde bir kaynak dergiye şöyle diyor: 'Cameron'un yerine bebeğe yardım etmek için gitmiş, yeni bir anne olmanın ne kadar şaşırtıcı olduğunu unutmuş ve tamamen kanlı hale gelmiştir.İddia edilen bahşişçi, Richie'nin kocasının daha fazla çocuk sahibi olmak söz konusu olduğunda 'sınırda olduğunu' söyleyerek devam eder. Görünüşte sahte olan kaynak, 'İkisinin fazlasıyla yeterli olduğunu düşünüyor' diyor.

Tabloid’in hikayesi, Diaz'ın ilk çocuğunu doğurduğu haberinden yararlanmak için icat edildi. Kayınbiraderi de birdenbire istemedi. Aslında, Richie, bir SiriusXM röportajında birkaç yıl önce bir arkadaşının yeni doğmuş bebeğini görmenin onun üzerinde tam tersi bir etkisi oldu. Arkadaşımın bebeğini tuttum ve başım etrafta sallanıyordu, dedi. Ve nasıl bir şey olduğunu hatırladım. 'Ah, tuttuğum bu çocuğu izlemeliyim. Boynuna dikkat etmeliyim! 'Ve onu arkadaşıma geri verdim,' Bu bebeği al! 'Dedim, Şu anda bir bebeğe bakmak için doğru boşlukta değilim!' '

Wie viel Geld haben die Haie?

Bir yıl sonra, Richie, ayrı bir röportajda duruşunu tazeledi . Ailesini genişletmeyi planlayıp planlamadığı sorulduğunda, moda tasarımcısı E'ye! Haberler, 'Artık plan yapmıyorum, ama asla bilemezsin. Onları istemediğimi söylemek istemiyorum ve sonra geliyorlar ve kendimi kötü hissediyorum. ' O röportajdan bu yana daha fazla çocuk gelmedi ve sırf Diaz'da olduğu için şimdi onları istediğine dair hiçbir belirti yok. Yine de Dedikoducu Polis bize söyleyen eski gerçeklik yıldızına yakın bir kaynakla kontrol edildi Yaşam tarzı Hikayesi uydurma. Richie iki çocuktan çok memnun.

Bu, bir gazetenin her biri İyi Charlotte kardeşlerle evli olan ünlü kayınbiraderler arasındaki ilişkiyi ilk kez istismar etmesi değil. Temmuz 2018'de, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Yaşam tarzı Yanlış iddia ettiği için kardeşinin satış noktası RadarOnline Richie ve Diaz kocalarını tura çıkmaya zorladı sadece onları evden çıkarmak için.

Kaynaklar

  • Nessif, Bruna. 'Nicole Richie, Paris Hilton ile Basit Bir Hayat Buluşmasının Olup Olmayacağını Anlatıyor.' E! News, 17 Ekim 2014.

    Russell Wilson Freundin vor Ciara
  • Malkin, Marc. 'Nicole Richie Daha Fazla Çocuk Hakkında Açılıyor, Basit Yaşam Buluşmasından Bahseder.' E! News, 20 Temmuz 2015.

  • Shuster, Andrew. 'Cameron Diaz, Nicole Richie Rapora Rağmen Kocalarını Charlotte Turuna Çıkmaya Zorlamadı.' Dedikoducu Polis, 26 Temmuz 2018.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.