Magazin dergilerinin tekrar eden bir hikayesi var: Nicole Kidman sürekli korkmak Keith Urban Country yıldızı 13 yıldır ayık olmasına rağmen nüksetecek. Dedikoducu Polis aktris, kocasının ayıklığı konusunda endişelenmediği için bu hikayeyi defalarca bozmuştur. İşte sadece geçen yıl rekoru kırdığımız birkaç kez.

Yeni fikir Kasım 2018'de bir makale yayınladı Kidman, Urban'ı rehabilitasyona gönderdi 'Neredeyse nükseden' sonra. Magazin dergilerinin konuyla ilgili icat ettiği uzun hikayelerin çoğu gibi, bu da aktrisin kocasının yoldayken içmesi ve uyuşturması konusunda endişelenmesini içeriyordu. Onu konser turuna hazırlamak için, tartışmalı bir 'kaynak' yayına Kidman'ın 'onunla çalışmak ve zihinsel olarak hazırlanmasına yardımcı olmak için bir yaşam koçunu evlerine taşıdığını' söyledi.Urban's Grafiti ve Dünya Turu zaten altı aydır seyir halindeydi ve Kuzey Amerika ayağını bir aydan daha kısa bir süre önce tamamlamıştı. Eğer Kidman, sahte raporun dediği gibi, onu turuna hazırlamak istiyorsa, bunu yılın çok daha erken saatlerinde yapmalıydı. Makale tamamen sahteydi ve anonim kaynaklar yerine, Dedikoducu Polis Doğruca Urban’ın sözcüsüne gitti ve kayıtta bize hikayenin tamamen saçma olduğunu söyledi.

Şubat 2019'da turun Avrupa ve Avustralya ayakları sürerken Kidman ve çocukları yolda Urban'a katıldı. Uydurma bir hikayeye göre National Enquirer bu böyleydi Kidman evliliğini Urban ile kurtarabilirdi nükseden 'hasta olduğu' için onu takip ederek. Sözde bir 'kaynak', Urban'ın güven eksikliğinden 'hüsrana uğradığı' iddiasıyla 'Onları bir araya getirmenin bir yolu olarak başlayan şey aslında onları birbirinden ayırabilir' dedi.

Tüm önermeler sahteydi. Tur neredeyse iki yıl için planlandığından ve seyahat birlikte olmak için harika bir yol olduğu için aile kaliteli bir süre seyahat ediyordu. Kidman'ın temsilcisi bunu onayladı Dedikoducu Polis , bize hikayenin gerçek olmadığını söylüyordu. Bu bir tabloid tarafından yapılan başka bir yanlış iddiaydı.

En son, TAMAM MI! aynı mecazları uygulayarak sahte anlatıyı zorladı, yanlış bir şekilde Kidman Urban relapsing konusunda endişeliydi yıldızın Ocak ayındaki 12 günlük Las Vegas ikametgahı sırasında. Çıkış, şüpheli bir kaynağın şu sözlerini aktardı: 'Cazibe Vegas'ta her yerde ve onun nüksettiğini gördü, bu yüzden tekrar olabileceğini biliyordu. İkamet teklifini geri çevirmesi için onu teşvik etti. '

Bir kez daha, tabloid yanlıştı. Tıpkı diğer hikayelerde olduğu gibi, bu önermeyi temelsiz bir şekilde dayatan bir başka çıkış örneğiydi. Dedikoducu Polis Kidman’ın sözcüsünü bir kez daha kontrol ettik ve bize raporda 'gerçek olmadığını' söyledi. Kidman, kocasının ayık olmasını destekliyor ve arabadan düşeceğine inanmıyor. Aksi takdirde, magazin dergileri ne sıklıkla söylerse söylesin, anlatı doğru değildir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.