Birçok ünlü gibi Keith Urban ayıklık yolculuğu konusunda çok açık. Ülke yıldızı ağır bir şekilde kokaine bağımlıydı ve yıllar önce onu kullanmayı bıraktı. Ancak, geçen yıl bir tabloid şunu önerdi: Nicole Kidman 'Günah Şehri' nde geçirdiği süre boyunca kocasının ayartılmaya dayanamayacağından endişeliydi. Dedikoducu Polis rapor çıktığında içine baktı. İşte hikayeye bir bakış ve Kidman’ın korkularının haklı olup olmadığı.

Keith Urban Tekrar Günaha Düştü mü?

Geçen Kasım, TAMAM MI! Kidman'ın Urban’ın ayıklığını güvence altına almanın yollarını aradığını iddia etti Bozulmadan kaldı onun gibi Las Vegas ikametgahı için hazırlanmış. İçeriden biri, Vegas'ta cazibenin 'her yerde' olduğunu ve Kidman'ın daha önce onun nüksettiğini görmüş olduğunu, bu yüzden Vegas'ta 'tekrar olabileceğinin' farkında olduğunu belirtti. Kaynak, 'Onu ikamet teklifini geri çevirmeye çağırdı, ama Keith ona gülünç davrandığını söyledi,' diye devam etti.Çıkış ayrıca, eşlerin Urban’ın ikametgahı konusundaki anlaşmazlığının burada bitmediğini ortaya koydu. İsimsiz kaynak, şarkıcının Nicole'un artık 'ona güvenmediğini' hissettiğini ekledi. İçeriden biri, 'Nicole’ün gözlerinde, o bir bağımlı ve her zaman olacak. Ona her şovda eşlik etse veya ona göz kulak olması için ayık bir koça ödeme yapsa kimse şaşırmaz. Bunu ciddiye alıyor. '

Keith Urban’ın Ayıklığının Arkasındaki Gerçek

Dedikoducu Polis ortaya çıktığında sahte hikayeyi düzelttik ve yanlış kararımız değişmedi. Hikayeyi daha güvenilir bir kaynak, aktrisin sözcüsü tarafından yayınladık ve bize yayının anlatısının gerçek olmadığını garanti etti. Belirttiğimiz gibi, Keith Urban ayıklığı konusunda çok dürüst davrandı. Şarkıcı 2006'da bir nüksetme yaşadı ancak o zamandan beri temiz kaldı. Urban var Nicole Kidman'a sonsuz desteği için teşekkür etti ve ayık kalmasının nedeni. 2013 yılında, Kidman ile paylaştı Vanity Fuarı :

İyileşmekte olan biriyle bir ilişki yaşamaktan çok şey öğrendim. Onunla yürümeye fazlasıyla istekliyim.

Tabloids, Nicole ve Keith'i Seçmeye Devam Ediyor

Basitçe söylemek gerekirse, Big Little Lies yıldız, kalın ve ince aracılığıyla kocası için oradaydı. Aktrisin Urban için 'endişeli' olduğu fikri sahteydi. Ek olarak, gazeteler sürekli Kidman ve Urban’ın evlilik krizde .

Örneğin, üç yıl önce, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek TAMAM MI! Kidman'ın Urban'a güvenmedim yalnız olmak. Geçen Nisan ayında aynı dergi Kidman ve Urban'ın mutlu bir evlilik numarası yapmak . Bu magazin dergilerinin ünlüler arasındaki başarılı ilişkilere karşı olduğu açıktır. Ancak bu güvenilmez kaynakların aşağılayıcı anlatılar yaratmaya devam etmeleri için hiçbir mazeret yok. Dedikoducu Polis bu sahte ve yanlış hikayeleri ifşa etmeye devam edecek.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.