Dır-dir Nicole Kidman hakkında endişeli Keith Urban konser turunda nükseden? Gazetelerden birinin zorladığı saçma hikaye bu. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Ülke yıldızı 2006'dan beri ayık. Küre , karısı dünyayı gezerken arabadan düşebileceğinden korkuyor. İçeriden bilinmeyen bir kişi dergiye Kidman'ın 'onunla birlikte olamayacağı için endişeli kaldığını' ve 'yardım edemeyeceğini ancak bir gün eski kötü alışkanlıklarına geri döneceğini düşündüğünü' söylüyor.Wie lange ist deine Melly eingesperrt?

Çıkışın hikâyesinin çoğu, Urban’ın rehabilitasyondaki birkaç noktayı içeren madde bağımlılığı ile ilgili geçmişiyle doludur. Avustralyalı şarkıcı 2006'da Kidman'la evlendikten kısa bir süre sonra temizlendi ve karısına uyuşturucu ve alkolü bırakmasına yardım ettiği konusunda itibar etti. Bunların hepsi yaklaşık 14 yıl önce düştü, ancak satış noktası hikayesini devam eden bir sorunmuş gibi satıyor. İsimsiz bir kaynak, Urban’ın sorunları geride kalmasına rağmen çiftin evliliğinin acı çekmeye devam ettiğini iddia ediyor.

Dedikoducu Polis dedikodu medyası bu sahte senaryoyu satmayı bırakmadan önce Urban'ın kaç yıl ayık kalması gerekeceğinden emin değil. Kasım gibi yakın bir zamanda, Küre Kardeş yayını, TAMAM MI! , haksız yere iddia ettiği için Kidman, Las Vegas'ta ikamet ettiği sırada Urban'ın nüksetmesinden endişeliydi. . Geçen yılın Şubat ayında National Enquirer hakkında sahte bir makale yayınladı Kidman ayık kaldığından emin olmak için Urban'a katılıyor .

2018 yılında Yeni fikir hakkında bir hikaye uydurdu Kidman, Urban'ı bir nüksetmenin ardından rehabilitasyona gönderiyor . Dedikoducu Polis bu temanın o kadar çok varyasyonunu çürüttü ki, yakın zamanda bir makalenin tamamını tüm Kidman'ın Urban’ın ayıklığını sorgulamasıyla ilgili yanlış söylentiler . Bu devam eden destan, dedikodu medyasının onu satmaya çalıştığı kaç farklı yol olmasına rağmen, gerçek değil.

Konuyla ilgili bu son görüş, diğerleri gibi, kimliği belirsiz bir ihbarcının sözlerine dayanıyor. Dedikoducu Polis Kidman’ın sözcüsü ile görüştü ve bize 'gerçeğin olmadığı' konusunda güvence verdi. Aktrisin kendisi adına konuşma yetkisine sahip temsilcisi, kocasının konser turunda nüksetmesinden endişelenmediğini doğruladı. Urban, 2006'da temizlendiğinden beri ağırbaşlılığını ve başarılı bir müzik kariyerini sürdürdü. 2020 turunda neden bunlardan herhangi biri sorun olsun ki? Olmazdı, ancak magazin dergileri özellikle mantıkla ilgilenmiyor.

khloe kardashian oj simpson nebeneinander

Gelince Küre bu aynı çıkış Dedikoducu Polis 2018'de yalan iddia ettiği için tutuklandı Kidman Urban'dan boşanma davası açıyordu. . Magazin gazetesine güvenilmemesi gerektiğini söylemek yetersiz kalıyor.

Kaynaklar

  • Matis, Griffin. 'Nicole Kidman, Keith Urban'ın Las Vegas'ta İkamet Sırasında Nüksetmesinden Korkuyor mu?' Gossip Cop, 6 Kasım 2019.

  • Shuster, Andrew. 'Nicole Kidman, Evliliği Kurtarmak İçin Keith Urban ile Tura mı Çıkıyor?' Gossip Cop, 9 Şubat 2019.

  • Scott, Hugh. 'Nicole Kidman, Keith Urban’ın Ayıklığı Hakkında Endişeleniyor mu?' Gossip Cop, 10 Kasım 2019.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.