Nicole Kidman uyarı değil Amber Heard bugüne kadar değil Sean Penn düzmece bir tabloid haberine rağmen. Dedikoducu Polis bu iddiayı münhasıran çürütebilir. Bize gerçeğin olmadığı söylendi.

Bu aydan daha erken, Heard ve Penn'in akşam yemeği yerken görüldüğü bildirildi Los Angeles'taki Sunset Tower Hotel'de, yeni bir çift olduklarına dair söylentilere yol açtı. Dikkat edilmelidir ki, ikisinin aslında bir öğe olup olmadığı teyit edilmemiştir. Kadınlar Günü şimdi, yaklaşan DC Comics filminde Heard ile başrolü paylaşan Kidman'ın Aquaman , ona 2005 gerilim filminde başrol oyuncusu olan oyuncudan uzak durmasını söylüyor. Çevirmen .Wann wirst du aus dem Gefängnis kommen?

Sözde bir 'kaynak' dergiye 'Nicole, Amber'ın çekici olduğu adamlarla Rus ruleti oynadığını söylüyor, ancak Amber dinlemiyor' dedi. 'Büyük bir kız olduğu ve kendine bakabileceği konusunda ısrar ediyor.' Heard’ın Johnny Depp ile evliliği, aktrisin kendisini aile içi şiddetle suçlamasının ardından 2016 yılında sona erdi. O esnada, Penn, Madonna'ya saldırmakla suçlandı 80'lerdeki ilişkileri sırasında. Ancak şarkıcı, 2015 yılında iddiaların yanlış olduğu konusunda ısrar etti ve oyuncunun kendisine vurduğunu yalanladı.

Yine de, prizin şüpheli kaynağı ekliyor: “Amber, Sean'ın vahşi yollarını biliyor ama bundan rahatsız görünmüyor. Şimdiye kadar mükemmel bir beyefendi olduğunu söylüyor. ' Fakat Dedikoducu Polis Kidman'a yakın bir kaynakla görüştü ve bize aktrisin, Heard’ın Penn ile dedikodulara karışmadığını garanti etti. Gazetenin olaylarla ilgili açıklamasının sadece doğru olmadığı söylendi. Yakında Heard ile görünmenin yanı sıra Aquaman Kidman'ın bunlarla hiçbir ilgisi yok.

Aktrisleri çevreleyen sahte bir hikayeyi ilk kez çürütmek zorunda kalmadığımızı belirtmekte fayda var. Dedikoducu Polis daha önce yanlış bir şekilde iddia ettiği için bir gazeteyi basmıştı. Kıskandığını duydum Aquaman ekip sette Kidman'a daha fazla ilgi gösteriyor . Bu saçmalıktan önce, Kidman ve Heard'ın filmdeki ekran süresi miktarları konusunda kan davası açtıklarını iddia eden sahte bir raporu düzelttik. Dedikoducu Polis Hâlâ Heard’ın Penn ile ilişkisinin doğası hakkında daha fazla şey öğrenmeye çalışıyor, ancak dinamikleri ne olursa olsun Kidman dahil değil.

nicolas cage und alice kim cage

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.