Nicole Kidman 'Big Little Lies' yapımcılarını kocasını oynamaya zorlamıyor Keith Urban uydurma bir tabloid habere rağmen bir rolde. Dedikoducu Polis bu söylentiyi yalnızca çürütebilir. Arka planda bize bunun tamamen yanlış olduğu söylendi.

Göre Star oyuncu, eşinin HBO dizisinin ikinci sezonuna katılmasını istiyor, böylece sette onunla vakit geçirebiliyor. Sözde 'kaynak' dergiye şöyle diyor: 'Yapımcıları onun için bir rol yazmaya zorluyor, ancak bu pek olası değil. O bir country şarkıcısı, oyuncu değil. Onu eklemek sadece dikkat dağıtıcı olur. Bu Keith ve Nicole realite şovu değil. 'Güvenilmez dergi ayrıca Kidman'ın Meryl Streep'in gösteriye katılması konusunda üzüldüğüne dair yanlış söylenti korkudan sahneye çıkacak. Ekranda Keith ile eşleştirilmesinin dikkatin bir kısmını Meryl'den geri alacağını düşünüyor, ”diye ekliyor içeriden biri. Ancak Dedikoducu Polis Daha önce de belirtildiği gibi, Streep'i 2. Sezon'a katılmaya ikna eden kişi Kidman'dı, dolayısıyla bu iddianın doğruluğu hala yok.

Urban'a gelince, taşralı yıldızın HBO şovuna katılma niyeti yok, karısı da bir rol alması için kampanya yapıyor. Aslında, Kidman geçenlerde kocasıyla işbirliği yapmayı planlamadığını söyledi. ekranda. Aktris, 'Projelerimden birinde kamera hücresine sahip olmanın onu ilgilendireceğini sanmıyorum' dedi. Ayrıca, Urban bir dünya turuna başlamak üzere , bu yüzden bunların herhangi biri doğru olsa bile şovu filme alacak zamanı olmayacaktı.

Kayda değer, Star çiftin evliliği hakkında çok az şey bildiğini defalarca kanıtlamıştır. Geçen yıl, Dedikoducu Polis Kidman ve Urban'ın ayrıldığını iddia eden sahte bir kapak haberi yayınladığı için gazeteyi basmıştı. Güvenilmez dergi, oyuncu ve şarkıcının 2016'da boşandığını da iddia etti. Açıkçası, mutlu eşler hala güçleniyor.

Konu 'Big Little Lies' hakkında doğru bir şekilde haber yapmaya geldiğinde yayın daha iyi değil. Dedikoducu Polis daha önce, Kidman'ın sette Reese Witherspoon'la olan kan davası hakkındaki uzun hikayesini çürütmüştü. Ayrıca, Urban'ın eşinin başrol oyuncusu Alexander Skarsgard ile olan arkadaşlığını kıskanmasıyla ilgili hikayeler uydurduğu için dergiyi çağırdık. Yukarıda kanıtlandığı gibi, oyuncunun evliliğini ve kariyerini çevreleyen bu son makale de benzer şekilde doğru değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.