Geçen yıl bir tabloid iddia edildi Nicole Kidman ve Keith Urban Avustralya'ya “gergin” bir yolculuktan sonra dağıldı. Dedikoducu Polis o sırada sahte hikayeyi bozdu. Çift hala birlikte olduklarından, bu sahte iddianın neden bahsettiği hakkında hiçbir fikri olmadığı ortadadır.Geçen yıl bu zamanlarda, Yaşam tarzı iddia edilen Nicole Kidman ve Keith Urban’ın evliliği krizdeydi . Hikaye, yıldönümlerini kutladıktan bir ay sonra ortaya çıktı. Sözde bir kaynak yayına, “Evlilikleri hız treni gibidir. İnsanlar bu işlevsizlik karşısında şok olurlardı - evlilikleri zaman zaman tuhaflaştı. Şimdi son yaklaşmış gibi görünüyor. 'O sırada çift, iki kızıyla birlikte Sydney'e uçmuştu, ancak sözde içeriden biri, Urban Amerika Birleşik Devletleri'ne döndüğünde çiftin büyük bir patlama yaşadığını iddia etti. Sözde içeriden biri, “Nicole onu genç müzisyen arkadaşlarının yanında olmak için aceleyle eve koşmakla suçladı - özellikle de kadın olanlar,” diye ekledi. İsimsiz, kıskançlıkla eşler arasında büyük bir sorun olduğunu iddia etti çünkü Kidman, kocasının 'onu daha genç biri için terk edeceğinden' korkuyordu ve Urban, 'erkek rol arkadaşlarıyla ne kadar samimi olmasından nefret ediyordu'.

Yarım yamalak kaynak, bunun ikisinin 'iletişim eksikliği' ve 'güven sorunları' nedeniyle 'ayrı hayatlar' yaşamasına yol açtığını iddia etti. Nicole ve Keith daha önce deneme ayrılıkları yaşadılar, ancak tekrar bir araya geldiklerinde hiçbir şey değişmedi. Yıllar geçtikçe, birlikte kalmak daha çok mücadeleye dönüşüyor. Artık bunu yapamayabilirler ”dedi şüpheli içeriden.Daha önce de belirttiğimiz gibi Kidman ve Urban hala bir arada, bu da bu hikayeyi tamamen yanlış kılıyor. Ayrıca, o sırada Urban'ın seyahatinden karısının önünde dönmesinin nedeni, Michigan'daki Hızlı Atlar Festivali'ni kapatmaktı. Bunlara ek olarak, Dedikoducu Polis ayrıca Kidman’in sözcü ile de kontrol edildi ve o da hikayenin uydurma olduğunu doğruladı. Bu, magazin haberlerini düzelten ilk rodeomuz değildi. çiftin evliliği hakkında yanlış olmak .

Bu yılın başlarında, magazin dergisini çürütmüştük. Yeni fikir , iddia etmek için Urban ve Kidman, Oscar'ları atladı evlilik sorunları yüzünden. Çıkış, Kidman'ın Hollywood'u küçümsemesi ve çiftin 'evlilik sorunları' nedeniyle çiftin yıllık ödül törenine katılmaktan kaçındığını iddia etti. İkilinin ödül töreninde olmamasının nedeni bu değildi. Kidman ve Urban, töreni izleyen çocukları ile evdeydiler.

Geçen nisan, baskın yaptık TAMAM MI! iddia etmek için Kidman ve Urban mutlu bir evlilik numarası yapıyorlardı . Dergi, eşlerin birbirleriyle anlaşamadıklarını iddia etti ancak 'kameralar için' işler iyi gidiyormuş gibi davrandı. Bu aynı zamanda, ikisinin evliliklerinde mutsuz olduğunu iddia eden başka bir düzmece masaldı. Dedikoducu Polis Hikayeyi, ikisinin gayet iyi durumda olduğu ve hala iyi durumda olduğuna dair güvenilir kanıtlar sağlayarak düzeltti.Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.