Nicole Kidman kurmuyor Charlize Theron biri ile Keith Urban Uydurma bir tabloid habere rağmen arkadaşları. Hikaye tamamen uydurma. Dedikoducu Polis çürütebilir.

'Charlize, Nicole'dan Çöpçatan'ı Oynamasını İstiyor!' son sayısında bir başlık okur Star . Ekteki makale, Theron'un Kidman'dan bir erkek arkadaş bulmasına yardım etmesini istediğini söylüyor. Sözde bir kaynak çıkışa 'Charlize bekar olmaktan sıkıldı' diyor. 'Ve Nicole, ajanlardan yapımcılara ve oyunculara kadar Hollywood'daki her uygun adamı tanıyor, bu yüzden potansiyel önerilerde bulunuyor.'İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, Theron'un 'müzisyenler için bir şeyi olduğunu' söylemeye devam ediyor, bu yüzden Kidman onu kocasının arkadaşlarından biriyle ayarlamak istiyor. 'Ama Charlize çok seçici,' diyen şüpheli habercisi, Theron'un aşk hayatına gelince talep etmesine rağmen Kidman'ın oyuncu arkadaşı için bir ortak bulmaya kararlı olduğunu da sözlerine ekledi. 'Charlize The One'ı bulursa, nedime olmasının iyi olacağını düşünerek şaka yapıyor!'

Hemen belirtmek gerekir ki, Theron'un 'müzisyenler için bir şeyi olduğu' fikri özellikle doğru değil. Aktrisin en tanınmış aşkları Sean Penn ve yaklaşık on yıldır çıktığı Stuart Townsend ile olmuştur. O pek hayran değil. Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis duruma yakın bir kaynakla görüştü ve derginin makalesinin sahte olduğunu bize garanti etti. Kidman, ne Urban’ın arkadaşlarından biriyle ne de başka biriyle Theron’a bir randevu bulma görevinde değildi.

Magazin dergisinin sahte makalesi, yaklaşan filmde birlikte rol alan Kidman ve Theron arasındaki dostluktan yararlanmak için yazılmış gibi görünüyor. Bomba . Geçen ay, Theron, Instagram'daki bekar durumu hakkında şaka yaptı Kidman ve rol arkadaşı Margot Robbie ile birlikte kendi fotoğrafını paylaşarak. Görüntüye “Dürüst olmam gerektiğini hissediyorum. Yeni bir ilişkim var. Bu iki bayanla. Gerçekten. '

Dedikoducu Polis çoktan yakaladı Star aktrisin aşk hayatı hakkında hikayeler uyduruyor. Ekim 2018'de, tabloid yanlış bir şekilde iddia edildi Theron gizlice Brad Pitt ile çıkıyordu. yaklaşık bir yıldır. Geçtiğimiz Şubat, derginin iddia ettiği gibi Angelina Jolie, Pitt ve Theron'u gözetlemek için özel dedektifler tuttu . Tüm bu destanın gerçek olmamasına ek olarak, bu son makale aktrisin Pitt ile herhangi bir ilişki içinde olduğundan bahsetmiyor.

Aslına bakılırsa, medyanın kadın yardımcı yıldızlarla yaptığı tipik bir şey olduğu için, çıkışın Kidman ve Theron arasında sahte bir düşmanlık yaratmamasına şaşırdık. Theron'un yukarıda bahsedilen Instagram fotoğrafını paylaşmasına muhtemelen yardımcı oldu. Yine de bu 'çöpçatan' açısı da doğru değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.