Dır-dir Nicole Kidman ayarlamaya çalışmak Charlize Theron Güneyli bir beyefendiyle mi? Bu, bu haftanın magazin dergilerinden birinin sayfalarındaki tamamen asılsız söylenti. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Göre Star Kidman arkadaşıyla lobi yapıyor ve Bomba Los Angeles'ta romantizm aramayı bırakmak ve bunun yerine Nashville'e gitmek için başrolü paylaşın. Sözde 'içeriden' biri, 'Charlize Hollywood'da aşkı bulmaktan vazgeçti' ve 'Nicole Nashville'de özel ve gerçekçi birini bulabileceğine inanıyor' iddiasında bulunuyor.Tabloid, Tennessee'de kocası Keith Urban ile birlikte yaşayan Kidman'ın Theron'la tanışmak için sıraya giren taliplerinin olduğunu öne sürmeye devam ediyor. Şüpheli kaynak şöyle devam ediyor: 'Los Angeles'ta bulduklarınızdan 180 derece uzakta olan erkek arkadaşları var, bu Charlize için büyük bir çekişme.'

Garth Bäche mit Trisha Yearwood

Theron Kaliforniyalı erkeklerden vazgeçmiş olsun ya da olmasın, Dedikoducu Polis Kidman'ın Nashville'de aşkı bulmasına yardım ettiği söylentisine hiçbir gerçek bulamaz. Bu hikaye ve şüpheli derecede bilgili tahmincisi hiçbir yere sahip değil. Theron'a yakın bir kaynak söylentinin yanlış olduğunu doğruladı. Theron’un kişisel yaşamının durumu ne olursa olsun, Star’ın sözde “içeriden” bu konuda herhangi bir iç bilgiye sahip olmadığı açıktır.

Bu, magazin gazetesinin iki aktris hakkında benzer şekilde yanlış söylentiler bildirdiği ilk şey değil. Geçtiğimiz Ekim ayında, tabloid yanlış bir şekilde şunu bildirdi: Theron, Kidman'dan 'çöpçatan' oynamasını istedi onun için ve onu Urban’ın arkadaşlarından biriyle ayarladı. Bu hikaye aynı zamanda tam bir kurguydu. Dedikoducu Polis güvenilir bir kaynakla görüştü ve Kidman'ın Theron'u kimseyle ayarlamadığına dair onay aldı.

Paul Walker und Rebecca Soteros

Kendini ilan ettiğinden beri İle bir röportajda 'şok edici derecede ulaşılabilir' Bu gece eğlence geçen yılın nisan ayında, Theron flört söylentilerine konu olmuştu. Bu ayın başlarında özellikle aşağılayıcı bir hikayede, TAMAM MI! Theron'un bekar olduğunu iddia etti çünkü 'Erkekler onun özgüveninden korkuyor' ve 'biraz neşelenip gülmeyi' öğrenmesi gerekiyordu. Dedikoducu Polis bu iddiaya baktı ve yanlış buldu. Theron güçlü bir güç olabilir, ancak taliplerini yatıştırmak için bunu değiştirmeye çalıştığına dair hiçbir kanıt yok.

Diğer yayınlar, Theron'un dünyanın her yerinden herkesle romantik bir ilişki içinde olduğunu bildirdi. Trevor Noah, Brad Pitt'e mühürlenecek. Tüm bu sahte hikayeler tarafından basıldı Dedikoducu Polis . Maalesef, magazin dergilerinin asla öğrenemeyeceği bir ders, bazen bir puronun sadece bir puro olduğu ve bir arkadaşlığın sadece bir arkadaşlık olduğudur.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.