Nicole Kidman sahte bir tabloid raporuna rağmen yeni bir Instagram gönderisinde hamile olduğunu açıklamadı. Aktrisin kocasıyla üçüncü bir bebeği yok Keith Urban . Dedikoducu Polis durumu düzeltebilir.

Geçen hafta aktris, Kuzey Carolina'daki Biltmore Malikanesi'nde tatilde bir fotoğraf paylaştı. Göre Kadınlar Günü , Kidman görüntüde 'bir bebek yumruğunu kucaklıyor gibi görünüyordu'. Aktrisin hamile olup olmadığından açıkça emin olmayan sözde bir kaynak, 'Bu Nic için harika bir haber olurdu' diyor.İçeriden biri, 'Kendi yaşında başka bir bebeğin mümkün olacağını düşünmüyordu, ancak bu olmasını istemediği anlamına gelmiyor' diye ekliyor içeriden bir kişi. 'Bu, ikisi için de gerçek bir rüya olurdu.' Şüpheli habercisi, Urban'ın 'yavrularına bir şeyler katmak isteyeceğini' iddia ediyor.

Burada atılan bir sürü 'istek' var. Gerçekte, oldukça uzak bir mesafeden çekilen resim, Uzun dökümlü bir fularlı elbiseli Kidman . Bir ormana bakan korkulukta duran aktrisin bir kolu göğsünün etrafında, diğeri belinde, telefonuna benzeyen bir şeyi tutuyor. Sözde 'bebek yumruğu' açıkça vücudundan gevşek bir şekilde sarkan atkısıdır.

Ayrıca tabloid, Kidman’in yüklediği diğer resimlerden herhangi birinin neden daha sonra herhangi bir çıkıntıyı ortaya çıkaramadığını ele almıyor. Oyuncu bol bir fular takmadığında 'çıkıntı' tamamen kaybolur. Yine de Dedikoducu Polis Kidman’ın sözcüsü ile görüştü ve bize derginin spekülatif makalesinde 'gerçek olmadığını' söyledi. Haber kanalının anonim 'içeriden' iddialarına rağmen, oyuncunun kendi temsilcisi beklemediğini doğruluyor.

Magazin gazetesi de çiftin ailelerine katılma konusundaki düşünceleri konusunda tamamen yanılıyor. İle bir röportajda İnsanlar Ocak ayında dergi, Kidman, kendisinin ve kocasının daha çok çocuğu olacağını söyledi. daha gençken tanışmış olsalardı, ama Urban ona 'İsteyen zihni durdurun' dedi. Oyuncu, iki kızıyla tamamen “doyduklarını” söyleyerek devam etti.

İle 2017 röportajında Bu gece eğlence , Kidman da benzer şekilde daha fazla çocuk sahibi olmakla ilgilenmediğini söyledi. . Bir röportajcı soruyu sorduğunda aktris, 'Sanırım şu an bu noktayı geçtim,' dedi.

Elbette, Kadınlar Günü aktrisin özel hayatı hakkında haber yapmak söz konusu olduğunda pek güvenilir değil. Dedikoducu Polis yalan iddia ettiği için geçen ay satış noktasını bozdu Kidman ve Urban bir erkek çocuğu evlat ediniyorlardı Bu olmadı ve bu son makale bu sahte senaryodan hiç bahsetmiyor. Geçen yıl magazin gazetesini yanlış haber yaptığı için seslendik. Kidman ve Urban’ın evliliği 'bitmişti'. Değildi. Bu son rapor da benzer şekilde temelsizdir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.