Bir tabloid iddiaları Nicole Kidman ve Reese Witherspoon 'Big Little Lies' ın ikinci sezonunun ardından ayrı TV şovlarıyla ilgili anlaşmazlıklar yaşıyor. Hikaye tamamen uydurma. Dedikoducu Polis düzeltebilir.

HBO serisinin ikinci sezonunun ardından Kidman, yeni romanı 'Nine Perfect Strangers' ın uyarlaması için 'Big Little Lies' yazarı Liane Moriarty ile birlikte çalışıyor. Bu arada Witherspoon, sabah şovlarıyla ilgili yeni bir dizide Jennifer Aniston ile başrolü paylaşacak. Göre Avustralya Kadınlar Günü 'Big Little Lies' başrol oyuncuları arasında, sonraki şovların sözde rekabet edeceği için büyük bir gerilim var.İddia edilen bir kaynak çıkışa şunları söylüyor: “İlk olarak Nicole, Reese'e karşı Emmy ödülünü kazandı. Ve şimdi, Liane ile olan yeni projesi, Reese’in yeni dizisiyle doğrudan rekabet içinde olacak. Nicole, bunun kendi projesi olduğunu göstermekte çok kararlı ve hepsini Reese'in yardımı olmadan yapıyor. ' Sözde kaynak, Witherspoon'un 'gizli silahı' nın şovunun Jennifer Aniston ile birlikte rol aldığına inandığını ve bunun sonucunda Kidman'ın serisini gölgede bırakacağını iddia ediyor. Şüpheli habercisi, 'İlgi alanları farklı gündemlere odaklandığından, bu hiç şüphesiz tuhaf olacak ve ilişkilerini zorlayacak' diye ekliyor.

Tabloid’in hikayesi mantıklı değil. Witherspoon’un 'The Morning Show' dizisi prodüksiyonu tamamladı ve bu sonbaharda Apple’ın yeni yayın hizmetinde yayınlanacak. Hulu'da yayınlanan Kidman dizisi henüz çekime başlamadı ve muhtemelen önümüzdeki yıla kadar prömiyeri olmayacak. Ek olarak, her iki şov da yayın hizmetleri için üretiliyor, bu da izleyicilerin istedikleri zaman birini izleyebilecekleri anlamına geliyor. Kidman ve Witherspoon'un aynı zaman aralığında farklı ağlarda yayınlanan şovları yok.

Yine de Dedikoducu Polis duruma yakın bir kaynakla görüştü ve tabloid raporunda gerçek olmadığını bize garanti etti. Dedikodu medyası, 'Big Little Lies' ın ilk sezonunda birlikte çalışmaya başladıklarından beri Kidman ve Witherspoon arasında sahte bir düşmanlık yaratmaya çalışıyor. Öncülün hiçbir doğruluğu yoktur. İki oyuncu, röportajlarda ve sosyal medyada sürekli birbirlerini övüyor. Örneğin, hem Kidman hem de Witherspoon, en son doğum günleri onuruna birbirlerine sevgi dolu Instagram mesajları gönderdiler.

Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Kadınlar Günü yanlış iddia ettiği için geçen yıl Witherspoon, Kidman'ı bir arkadaş olarak 'terk etmişti' . Bundan kısa bir süre sonra, gazeteyi yanlış haber yaptığı için seslendik. 'Big Little Lies' ın ikinci sezonu ertelendi çünkü iki aktrisin tanıtmayı tercih ettikleri başka projeleri vardı. Yardımcı yıldızları birbirine düşürmeye çalışan bu son makale daha saçma.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.