Hakkında yanlış hikayeler Nicole Kidman Plastik cerrahi yaptırmak gazetelerde sık sık gündeme geliyor. Dedikoducu Polis konuyla ilgili birçok sahte raporu çürüttü. İşte birkaç yanlış söylenti.

Geçen Ekim, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek KB haksız yere iddia etmek için Kidman, Botoks ve dolgu maddelerini 'tıkıyor' . Çıkışa göre, oyuncu genç görünümünü korumak için sürekli kozmetik prosedürler alıyordu. Spekülatif rapor, oyuncuya hiç müdahale etmemiş bir plastik cerrahın görüşüne dayanıyordu. Doktor, sadece aktrisin fotoğraflarına dayanarak bir bakış açısı verdi. Ancak Kidman adına konuşma yetkisine sahip bir temsilci, hikayenin doğru olmadığına dair bize güvence verdi. Kidman ayrıca İtalyan gazetesine Cumhuriyet 2013'te Botoks'u denedi ama pişman oldu. Enjeksiyon kararını 'talihsiz bir hareket' olarak nitelendirdi ve ekledi, 'Bundan kurtuldum ve nihayet yüzümü tekrar hareket ettirebilirim.'2017 yılında Dedikoducu Polis çağırdı National Enquirer yanlış bildirmek için Kidman, kapsamlı plastik cerrahiden oluşan '1 milyon dolarlık makyaj' elde etti . Güvenilmez dergi, aktrisin dişleri, burnu, gözleri, göğüsleri ve dudakları üzerinde pahalı prosedürler uyguladığını ve hatta saç uzatma için 50.000 dolar harcadığını iddia etti. Yukarıda atıfta bulunulan İtalyan röportajında ​​oyuncu, Botoks gibi noninvaziv prosedürleri denemesine rağmen “Benim için ameliyat yok” dedi. Ekstrem kıstırmalara 1 milyon dolar harcadığı fikri tamamen yanlıştı.

2017'nin başlarında, Dedikoducu Polis bir RadarOnline hikayesini iddia ederek çürüttü Kidman, yüz dolgu maddelerine bağımlı olduğu varsayılan kocası Keith Urban ile kavga ediyordu. . Gazeteci, ülke yıldızının karısını prosedürün doğal olmadığına ikna etmeye çalıştığını iddia etti, ancak karısı durmayı reddetti. Rapor, sık sık mutlu eşlerin boşandığını iddia eden aynı blogdan geldi, bu yüzden doğruluğundan anlaşılır bir şekilde şüpheliydik. Şüphelerimiz, makaleyi saçma olduğu için reddeden Kidman'ın sözcüsü ile görüştükten sonra doğrulandı.

Ve Dedikoducu Polis bir mansiyon vermek isterim Enquirer hakkında hikaye Kidman, Urban'ı estetik ameliyat olmaya çağırıyor . Çıkış, aktrisin kocasının kendisiyle birlikte Botoks ve dolgu denemesini istediğini iddia etti, ancak 'doğal olarak yaşlanmaları konusunda ısrar etti.' Ancak Kidman'ın Botoks aleyhine konuştuğu 2013 röportajına ek olarak, oyuncu 2011'de de benzer bir duygu paylaştı. Kidman, 'Yüzümün daha sonra nasıl göründüğünü beğenmedim,' diye itiraf etti. 'Şimdi artık kullanmıyorum - alnımı tekrar hareket ettirebilirim!' Oyuncu, kocasına, kendisinin hayranı olmadığı bir prosedür yaptırması için asla baskı yapmadı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.