Nicole Kidman ve Meryl Streep Bu haftanın magazin dergilerinden birinde yayınlanan uydurma bir habere rağmen 'Big Little Lies' setinde anlaşmazlık yaşamıyorlar. Dedikoducu Polis sadece sözde dramayı çürütebilir. Her iki aktrisin temsilcisi de bize hikayenin 'tamamen yanlış' olduğunu söylüyor.

Göre Temasta Oscar ödüllü aktrisler, HBO dizisinin 2. Sezonunu çekerken sette çatışıyor. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye, 'Nicole onun dizinin yıldızı olduğunu hissediyor ve oyuncu kadrosuna yeni katılan Meryl tarafından tehdit ediliyor' diyor. 'Meryl bunu fark etti ve ikisi içine girdi.'Güvenilmez çıkış, Kidman'ın başlangıçta gelecek sezon kayınvalidesini canlandıracak olan Streep ile çalışmaktan heyecan duyduğunu, ancak sete başladıklarında zihniyetinin değiştiğini söylüyor. Şüpheli kaynak, Kidman'ın 'paranoyaklaştığını' söylüyor ve 'Meryl ve diğer oyuncu kadrosunun ona saldırıp onu şovdan uzaklaştırmayı planladığını' düşünüyor.

'Kaynak' ayrıca Kidman ve Streep arasındaki sürtüşmenin o kadar kızıştığını iddia ediyor ki, HBO yöneticileri durumu gerçekten kontrolden çıkmadan önce nasıl dağıtabileceklerini anlamak için acil bir toplantı düzenlediler. Derginin 'içeriden' biri, sözde planın işe yaramadığı sonucuna vararak, 'Gerilim hala tüm zamanların en yüksek seviyesinde. İşlerin gidişatına bakılırsa 3. Sezon olacağından şüpheliyim. '

ist Dolly Partons Ehemann tot

Gazetenin önermesi anonim ve izlenemez bir 'kaynaktan' geliyor, ancak hem Kidman hem de Streep'in sözcüsü Dedikoducu Polis kayıtlarda makalenin doğruluğu yok. İki aktris, 2002'lerde ilk birlikte çalıştıklarından beri yakın arkadaşlar. Saatler . Aslında, Kidman, Streep'ten 'Big Little Lies' e katılmasını isteyen kişiydi.

Bunlara ek olarak, Kidman ve Streep bowlinge gitti Pazartesi gecesi HBO dizisinin geri kalanıyla birlikte. Avustralyalı aktris, Instagram hikayelerinde gezilerinin bir fotoğrafını paylaştı ve 'Muhteşem #BigLittleLies ekibimizle Pazar gecesi eğlencesi' başlığını paylaştı. Aktrisin yorumu, magazin gazetesinin 'diğer oyuncu kadrosunun ona saldırdığını' hissettiği iddiasını çürütüyor. Görüntülerden biri Kidman'ın Streep'i bowling oynarken tezahüratını bile gösteriyor.

Scott Peterson Film Ben Affleck

Sonuç: Neye rağmen Temasta 'İçeriden' olduğu iddia edilen Kidman ve Streep'in kan davası olmadığını kanıtlayan fotoğraflar var. Gerçekte, Oscar ödüllüler 'Big Little Lies' kadrosunun geri kalanıyla bir bowling gecesi geçirdiler. İkisi birlikte çalışmaya gerçekten dayanamazlarsa, kapalı kalma sürelerini birlikte geçirmezler. Ve tabloid, görünüşte varolmayan bir ihbarcının arkasına saklanırken, her iki aktris için de konuşma yetkisine sahip bir temsilci, raporun tam bir kurgu olduğunu söylüyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.