Yeni bir dergi raporu, Nicole Kidman 'saçını kaybetmek.' Dedikoducu Polis ancak iddiayı düzeltebilir. Bize özel olarak bunun yüzde 100 doğru olmadığı söylendi.The Küre Gerçekleri kontrol etmekten daha fazla saç kelime oyunu bulmak için zaman harcayan Kidman, peruğunu kaybolan saçlarının üzerine 'çevirdiğini' iddia ediyor. Süpermarket tabloidinde, aktrisin 'ticari marka saçlarının yere düşmesinin' sözde nedeni Kidman'ın Keith Urban'la olan evliliğini 'vurgulaması' olduğunu iddia ediyor. Merakla, bu boş iddiayı dile getirdikten sonra, yayın daha sonra Urban veya herhangi bir evlilik meselesinden bahsetmiyor.Oradan, hikayesine güvenme çabasıyla, çıkış, 'Nic saçları için çıldırıyor çünkü her zaman onun arama kartıydı' diyen bir 'kaynağı' olduğunu iddia ediyor. Adsız, izlenemez ve büyük olasılıkla üretilmiş 'kaynak', 'Kariyerini kaybetmeye devam ederse hayatta kalacağını düşünmüyor' diye ekliyor. Bununla birlikte, sadece birkaç cümle sonra, görünüşte sahte olan aynı tipster, Kidman’ın kuaförlerinin örgü veya peruk taktığını iddia ettiğini iddia ediyor.

Önemli bir şekilde, yayın, Oscar ödüllü kişinin saçının gerçekten incelmekte olduğuna dair hiçbir kanıt sunmuyor. Ayrıca, tabloid masalının aksine, geçen Cuma gününe ait fotografik kanıtlar var. Kidman, California'da bir basın turunda 'Big Little Lies' in ikinci sezonunun tanıtımını yapıyordu. , kesinlikle 'saçını kaybetmiyor'. Ve anonim ve açıklanamayan bir 'kaynağın' (eğer varsa) arkasına saklanan derginin aksine Kidman'ın temsilcisi oyuncu adına konuşuyor Dedikoducu Polis makalenin tamamı doğru değil.Tabii ki Küre Kidman hakkında haber yapma konusunda güçlü bir geçmişe sahip değil. Örneğin, altı ay önce, Dedikoducu Polis Yukarı ve aşağı yemin ettiğinde aynı çıkışı kırdı Kidman Urban'dan boşanma davası açıyordu. . Gerçek şu ki, ikisi mutlu bir şekilde evliler ve genellikle birbirlerini halka açık bir şekilde destekledikleri görülüyor.

İlginç bir şekilde, derginin kardeş yayını, TAMAM MI! , birkaç ay önce yanlış bir şekilde ısrar eden başka bir hikaye için bu anlatıyı terk etti Kidman ve Urban, 'evlilik sorunları' nın üstesinden geldikten sonra üçüncü bir bebek doğuruyorlardı. Ancak, daha önce de belirtildiği gibi, ilişkileri çok sağlam ve aktrisin kendisi iki yıl önce kendisi ve Urban'ın çocuk sahibi olduklarını söyledi.

Gerçek şu ki, bu magazin dergileri, isimsiz ve sorgulanabilir kaynaklardan başka bir şey kullanmadan bir sürü asılsız iddiada bulunuyorlar. Tersine, Dedikoducu Polis Fotoğrafik kanıtlar ve kayıtlı yorumlar kullanarak hatalı hikayeleri rutin olarak çürütür. Bu nedenle, derginin Kidman'ın 'saçını kaybetmesi' hakkındaki makalesinin yüzsüz bir yalandan başka bir şey olmadığını kesin olarak söyleyebiliriz.Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.